www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Kráľová Adriana Viktória 
   Kráľová Adriana Viktória
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Nádaská Laura 
   Nádaská Laura
4. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Provazníková Agáta 
   6:2 6:4 Vighová Vivienne
6. Vighová Vivienne 64  32  16  8  SF  F 
 
7. (9-16)Barteková Sára 
   Barteková Sára
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Zelníčková Radka 
   Zelníčková Radka
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Vancelová Zuzana 
   6:2 6:1 Vancelová Zuzana
12. Fischerová Karin 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Gavalcová Terézia 
   6:1 6:2 Gavalcová Terézia
14. Nemcová Nikola 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Krištofovičová Simona 
   Krištofovičová Simona
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Kleinová Monika 
   Kleinová Monika
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Pleváková Ema 
   Pleváková Ema
20. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Barillová Deana 
   6:1 6:3 Barillová Deana
22. Patková Tereza 64  32  16  8  SF  F 
 
23. (9-16)Mayerová Mia 
   Mayerová Mia
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Šašková Karolína 
   Šašková Karolína
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Zelenayová Romana 
   6:0 6:0 Tóthová Emma
28. Tóthová Emma 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Liptáková Nina 
   Liptáková Nina
30. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Behúlová Bianca
32. (5-8)Behúlová Bianca 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   Chudejová Mia
34. (5-8)Chudejová Mia 64  32  16  8  SF  F 
 
35. BYE 
   Vulganová Zuzana
36. Vulganová Zuzana 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Čelustková Klára 
   6:4 6:4 Čelustková Klára
38. Kratochvílová Karin 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   Sobihardová Hana
40. (9-16)Sobihardová Hana 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
   Mráziková Karolína
42. (9-16)Mráziková Karolína 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Ptáčková Patrícia 
   6:2 6:1 Ptáčková Patrícia
44. Čuboňová Žofia 64  32  16  8  SF  F 
 
45. BYE 
   Mihálová Slávka
46. Mihálová Slávka 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   Pinková Lucia
48. (3-4)Pinková Lucia 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   Bolebruchová Ema
50. (5-8)Bolebruchová Ema 64  32  16  8  SF  F 
 
51. BYE 
   Švorcová Klára Mária
52. Švorcová Klára Mária 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Líšková Liliana 
   6:2 6:2 Líšková Liliana
54. Ševčíková Laura 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   Slabá Natália
56. (9-16)Slabá Natália 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
   Kurucová Nina
58. (9-16)Kurucová Nina 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Adamcová Vanessa 
   6:0 6:0 Vighová Nelly
60. Vighová Nelly 64  32  16  8  SF  F 
 
61. BYE 
   Naňová Gabriela
62. Naňová Gabriela 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   Danišová Nina
64. (2)Danišová Nina 64  32  16  8  SF  F 
 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090010 - TK 77 Skalica
Názov turnaja:17. ročník MEMORIÁL ZUZKY VESELEJ
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Trnovec Roman (B) Počet dvorcov:7
Miesto konania (adresa dvorcov):Skalica, Športová ul. 1
Zástupca rozhodcu:Jobus Miroslav (C)   
Termín od:18.06.2016 Termín do:21.06.2016
Kontakt:Jozef Zaňát
Kontakt tel.:dv. - 034/6648976, fax - 034/6648976, mobil - 0903/475368,
Kontakt e-mail:jozef.zanat@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Roman Trnovec, ZVR: Miroslav Jobus



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk