www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Tóthová Emma 
   6:2 6:1 Tóthová Emma
2. Cíleková Laura 32  16  8  SF  F 
 
3. Dobrucká Natália 
   6:7(4) 6:2 6:2 Nováková Vanessa
4. Nováková Vanessa 32  16  8  SF  F 
 
5. Stolárová Lenka 
   6:0 6:0 Stolárová Lenka
6. Garguláková Barbora 32  16  8  SF  F 
 
7. Mravcová Ema 
   6:2 6:2 Lacková Viktória
8. (5-8)Lacková Viktória 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Šarinová Sára 
   6:1 6:0 Šarinová Sára
10. Jančíková Alex 32  16  8  SF  F 
 
11. Karasová Emma 
   6:3 6:2 Kyseľová Nina
12. Kyseľová Nina 32  16  8  SF  F 
 
13. Surovčíková Nina 
   6:2 6:2 Janigová Petra
14. Janigová Petra 32  16  8  SF  F 
 
15. Kalašová Zuzana 
   6:1 6:4 Šurinová Simona
16. (5-8)Šurinová Simona 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Krivičková Stella 
   6:4 6:2 Krivičková Stella
18. Pirohová Dominika 32  16  8  SF  F 
 
19. Félixová Saša 
   6:2 6:4 Félixová Saša
20. Gedayová Michaela 32  16  8  SF  F 
 
21. Šramková Tamara 
   6:4 6:4 Feketeová Liliana
22. Feketeová Liliana 32  16  8  SF  F 
 
23. Svatošová Miroslava 
   6:2 6:4 Balus Irina
24. (3-4)Balus Irina 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Gemzická Adela 
   7:5 6:0 Gemzická Adela
26. Pavlechová Katarína 32  16  8  SF  F 
 
27. Michalčíková Bernadette 
   6:2 6:3 Michalčíková Bernadette
28. Gonosová Ester 32  16  8  SF  F 
 
29. Zapletalová Alexandra 
   6:4 4:6 6:1 Vatrtová Ema
30. Vatrtová Ema 32  16  8  SF  F 
 
31. Krajmer Karolína 
   6:0 6:3 Daubnerová Nikola
32. (2)Daubnerová Nikola 32  16  8  SF  F 
 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Trieda:Halové MSR Povrch:Granulat
Vrchný rozhodca:Stanko Matej (A3) Počet dvorcov:2
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča
Zástupca rozhodcu:Lešniak Tibor (B)   
Termín od:05.01.2019 Termín do:08.01.2019
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-05.01.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, ubytovanie, NOMINÁCIA, správa, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019
VR: Matej Stanko, ZVR: Tibor Lešniak



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk