www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Matunák Martin 
   6:0 6:1 Matunák Martin
2. Gombár Adam 32  16  8  SF  F 
 
3. Fašung Tomáš 
   3:6 6:2 10:5 Herman Richard
4. Herman Richard 32  16  8  SF  F 
 
5. Frič Martin 
   6:4 6:2 Danko Peter
6. Danko Peter 32  16  8  SF  F 
 
7. Lübeck Filip 
   6:1 6:4 Trojan Samuel
8. (5-8)Trojan Samuel 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Kriško Radovan 
   6:3 4:6 10:8 Sloboda Leon
10. Sloboda Leon 32  16  8  SF  F 
 
11. Krahulec Martin 
   6:2 6:1 Maruniak Matej
12. Maruniak Matej 32  16  8  SF  F 
 
13. Richter Patrik 
   6:3 6:4 Fano Alex Adam
14. Fano Alex Adam 32  16  8  SF  F 
 
15. Krajčír Samuel Alexander 
   6:2 6:0 Glos Tomáš
16. (5-8)Glos Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Vasky Jakub 
   5:7 6:1 10:6 Vasky Jakub
18. Varinský Tibor 32  16  8  SF  F 
 
19. Karas Jozef 
   6:0 6:4 Karas Jozef
20. Konderla Filip 32  16  8  SF  F 
 
21. Žikla Kristián 
   6:0 6:0 Čech Alex
22. Čech Alex 32  16  8  SF  F 
 
23. Štefány Jakub 
   6:1 6:0 Chren Lukáš
24. (3-4)Chren Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Mikuš Michal 
   6:3 6:3 Mikuš Michal
26. Chmelár Timotej 32  16  8  SF  F 
 
27. Petráško Matúš 
   6:1 6:0 Petráško Matúš
28. Lipovský Michal 32  16  8  SF  F 
 
29. Valko Samuel 
   6:4 6:2 Srpoň Martin
30. Srpoň Martin 32  16  8  SF  F 
 
31. Kováč Matej 
   6:0 6:0 Bekéni Marko
32. (2)Bekéni Marko 32  16  8  SF  F 
 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Názov turnaja:TŠP CUP
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava
Zástupca rozhodcu:Sirota Peter (C)   
Termín od:29.02.2020 Termín do:03.03.2020
Kontakt:Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-28.02.2020 9:30klubovňa Nobel. nám

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Hasaj Ján, ZVR: Sirota Peter



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk