www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Matunák Martin 
   Matunák Martin
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Petráško Matúš 
   6:2 6:3 Petráško Matúš
4. Lukáč Peter 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Jura Michal 
   6:2 6:1 Vanta Michal
6. Vanta Michal 64  32  16  8  SF  F 
 
7. (9-16)Vozár Samuel 
   Vozár Samuel
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Fano Alex Adam 
   Fano Alex Adam
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Valalik Christián 
   6:4 6:4 Valalik Christián
12. Kašprišin Alex 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Faga Sebastián 
   6:2 6:4 Valuh Boris
14. Valuh Boris 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Vasky Jakub 
   Vasky Jakub
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Chren Lukáš 
   Chren Lukáš
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Lupták Richard 
   6:1 6:2 Frič Martin
20. Frič Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Petrik Martin 
   6:3 6:2 Strompf Marko
22. Strompf Marko 64  32  16  8  SF  F 
 
23. (9-16)Mikuš Michal 
   Mikuš Michal
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Krahulec Martin 
   Krahulec Martin
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Urbánoš Filip 
   6:0 6:0 Urbánoš Filip
28. Karandušovský Nicolas 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Turek Sebastian 
   6:1 6:2 Bobošík Martin
30. Bobošík Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Dióssy Šimon
32. (5-8)Dióssy Šimon 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   Kriško Radovan
34. (5-8)Kriško Radovan 64  32  16  8  SF  F 
 
35. Turóci Timotej 
   6:1 6:2 Krajčír Samuel Alexander
36. Krajčír Samuel Alexander 64  32  16  8  SF  F 
 
37. odhlásený 1 po vyžrebovaní 
   skrTarr Sebestyén
38. Tarr Sebestyén 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   Gallo Peter
40. (9-16)Gallo Peter 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
   Maruniak Matej
42. (9-16)Maruniak Matej 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Karas Jozef 
   6:3 6:2 Karas Jozef
44. Gibala Dominik 64  32  16  8  SF  F 
 
45. Kollár Markus 
   6:0 6:0 Ivashko Maksym
46. Ivashko Maksym 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   Bekéni Marko
48. (3-4)Bekéni Marko 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   Trojan Samuel
50. (5-8)Trojan Samuel 64  32  16  8  SF  F 
 
51. Lipták Matej 
   6:0 6:0 Lipták Matej
52. Jáger Matúš 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Novotňák Ján 
   6:3 6:7(4) 6:3 Kolodžej Filip
54. Kolodžej Filip 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   Šuchter Martin
56. (9-16)Šuchter Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
   Čech Alex
58. (9-16)Čech Alex 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Kostolný Sebastián 
   6:3 2:6 6:3 Kostolný Sebastián
60. Roman Filip 64  32  16  8  SF  F 
 
61. Horváth Lukáš 
   6:1 6:0 Sloboda Leon
62. Sloboda Leon 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   Bairo Dylan
64. (2)Bairo Dylan 64  32  16  8  SF  F 
 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:SYNDICATE CUP
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:10
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový areál Janského 1, Spišská nová Ves
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:25.07.2020 Termín do:29.07.2020
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-24.07.2020 10:00Potočná 26, Levoča

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Sedlák Vavrinec, ml.



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk