www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Balušík Branislav 
   6:0 6:1 Balušík Branislav
2. Slašťan Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
3. Horváth Timur 
   6:1 6:0 Bobošík Martin
4. Bobošík Martin 32  16  8  SF  F 
 
5. Fiala Adam 
   6:0 6:0 Karas Jozef
6. Karas Jozef 32  16  8  SF  F 
 
7. Krajčír Samuel Alexander 
   6:0 6:1 Krajčír Samuel Alexander
8. (5-8)Luhový Ivan 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Richter Patrik 
   6:1 6:0 Richter Patrik
10. Lackovič Samuel 32  16  8  SF  F 
 
11. Faga Sebastián 
   6:0 6:0 Faga Sebastián
12. Halás Vladimír 32  16  8  SF  F 
 
13. Roman Filip 
   4:6 6:3 13:11 Roman Filip
14. Kollár Markus 32  16  8  SF  F 
 
15. Bartovič Marko 
   6:4 6:1 Vozár Samuel
16. (5-8)Vozár Samuel 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Pajtáš Dávid 
   6:0 6:0 Pajtáš Dávid
18. Oles Nikolas 32  16  8  SF  F 
 
19. Lupták Richard 
   6:3 6:4 Lupták Richard
20. Kucharek Filip 32  16  8  SF  F 
 
21. Andel Adam 
   6:1 6:2 Andel Adam
22. Gibala Dominik 32  16  8  SF  F 
 
23. Janáč Juraj 
   6:0 6:3 Kardoš Alex
24. (3-4)Kardoš Alex 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Konderla Filip 
   6:1 6:0 Konderla Filip
26. Vavro Timotej 32  16  8  SF  F 
 
27. Valuh Boris 
   6:0 6:4 Valuh Boris
28. Frič Martin 32  16  8  SF  F 
 
29. Kováč Matej 
   6:0 6:0 Kováč Matej
30. Jendrejský Nicolas 32  16  8  SF  F 
 
31. Kmeť Jakub 
   6:1 6:1 Valko Samuel
32. (2)Valko Samuel 32  16  8  SF  F 
 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hrušovský Michal (A) Počet dvorcov:4
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B)   
Termín od:01.02.2020 Termín do:03.02.2020
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-31.01.2020 10:00Prokofievova 5

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Hrušovský Michal, ZVR: Šramková Lucia



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk