www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Chren Lukáš 
   6:0 6:0 Chren Lukáš
2. Halás Vladimír 32  16  8  SF  F 
 
3. Oles Nikolas 
   6:4 6:2 Jureňa Martin
4. Jureňa Martin 32  16  8  SF  F 
 
5. Kmeť Jakub 
   6:1 6:2 Horváth Timur
6. Horváth Timur 32  16  8  SF  F 
 
7. Gróf Leonard 
   6:1 6:1 Vozár Samuel
8. (5-8)Vozár Samuel 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Kardoš Alex 
   6:2 6:0 Ivashko Maksym
10. Ivashko Maksym 32  16  8  SF  F 
 
11. Massi Matteo 
   6:3 5:7 10:4 Paľko Adam
12. Paľko Adam 32  16  8  SF  F 
 
13. Krajčír Samuel Alexander 
   6:0 6:0 Krajčír Samuel Alexander
14. Jendrejský Nicolas 32  16  8  SF  F 
 
15. Janáč Juraj 
   6:1 6:2 Konderla Filip
16. (5-8)Konderla Filip 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Verbovský Martin 
   6:2 6:0 Verbovský Martin
18. Fleischmann Jakub 32  16  8  SF  F 
 
19. Turóci Timotej 
   7:6(5) 4:6 10:5 Turóci Timotej
20. Rendek Jakub 32  16  8  SF  F 
 
21. Tóth Michal 
   6:1 4:1 skrRoman Filip
22. Roman Filip 32  16  8  SF  F 
 
23. Bobošík Martin 
   6:2 6:2 Bobošík Martin
24. (3-4)Richter Patrik 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Gombár Adam 
   6:0 7:5 Gombár Adam
26. Lackovič Samuel 32  16  8  SF  F 
 
27. Vanta Michal 
   7:6(5) 6:2 Mačej Dominik
28. Mačej Dominik 32  16  8  SF  F 
 
29. Faga Sebastián 
   6:0 6:1 Faga Sebastián
30. Kováč Matej 32  16  8  SF  F 
 
31. Jura Michal 
   6:0 6:1 Srpoň Martin
32. (2)Srpoň Martin 32  16  8  SF  F 
 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Krajčovič Šimon (B) Počet dvorcov:4
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21,Bratislava 850 05
Zástupca rozhodcu:Husár Adam (B)   
Termín od:15.02.2020 Termín do:17.02.2020
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-14.02.2020 9:30Slávia STU

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Krajčovič Šimon, ZVR: Husár Adam



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk