www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Mikuš Michal 
   Mikuš Michal
2. BYE 32  16  8  SF  F 
 
3. Kollár Markus 
   6:3 5:7 6:2 Frič Martin
4. Frič Martin 32  16  8  SF  F 
 
5. Slašťan Tomáš 
   6:1 6:4 Slašťan Tomáš
6. Ondrášik Dávid 32  16  8  SF  F 
 
7. Trnavský Dominik 
   6:1 6:3 Trnavský Dominik
8. (5-8)Luhový Ivan 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Balušík Branislav 
   Balušík Branislav
10. BYE 32  16  8  SF  F 
 
11. Malček Patrick Dominic 
   6:2 6:2 Uhorskai Tobias
12. Uhorskai Tobias 32  16  8  SF  F 
 
13. Valuh Boris 
   6:3 6:1 Petráško Matúš
14. Petráško Matúš 32  16  8  SF  F 
 
15. BYE 
   Pleško Richard
16. (5-8)Pleško Richard 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Herman Richard 
   6:3 7:5 Karas Jozef
18. Karas Jozef 32  16  8  SF  F 
 
19. Frátrik Adam 
   6:0 6:0 Frátrik Adam
20. Mižer Adrian 32  16  8  SF  F 
 
21. Žembery Martin 
   6:2 6:3 Žembery Martin
22. Gibala Dominik 32  16  8  SF  F 
 
23. BYE 
   Lübeck Filip
24. (3-4)Lübeck Filip 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Žikla Kristián 
   6:0 6:0 Sloboda Leon
26. Sloboda Leon 32  16  8  SF  F 
 
27. Kostolný Sebastián 
   6:4 6:2 Kostolný Sebastián
28. Takáč Samuel 32  16  8  SF  F 
 
29. Verbovský Martin 
   6:1 6:0 Paľko Adam
30. Paľko Adam 32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Maruniak Matej
32. (2)Maruniak Matej 32  16  8  SF  F 
 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100108 - TK Hradová Lučenec
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Luhový Ivan (A) Počet dvorcov:2
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 5756,Lučenec 98401
Zástupca rozhodcu:Podhora Milan (C)   
Termín od:14.12.2019 Termín do:17.12.2019
Kontakt:Ing. Martin Podhora
Kontakt tel.:dv. - 0907/493163, fax - 047/4327141, mobil - 0905/625637,
Kontakt e-mail:podhoramartin@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.12.2019 9:00SsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Luhový Ivan, ZVR: Podhora Milan



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk