www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Kubiš Jakub 
   Kubiš Jakub
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Jasenák Lukáš 
   Jasenák Lukáš
4. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Bekéni Marko 
   6:0 6:0 Bekéni Marko
6. Urban Filip 64  32  16  8  SF  F 
 
7. (9-16)Strašil Tomáš 
   Strašil Tomáš
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Suchan David 
   Suchan David
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Fano Alex Adam 
   6:0 6:1 Fano Alex Adam
12. Horváth Timur 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Ivashko Maksym 
   6:1 6:0 Ivashko Maksym
14. Herman Richard 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Hron Alex Maximilián 
   Hron Alex Maximilián
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Babušík Adam 
   Babušík Adam
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Jeník Šimon 
   7:5 6:0 Jeník Šimon
20. Valko Samuel 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Krahulec Martin 
   6:0 6:1 Krahulec Martin
22. Benian Oskar 64  32  16  8  SF  F 
 
23. (9-16)Deen Mojmír 
   Deen Mojmír
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Guzmický Dominik 
   Guzmický Dominik
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Glos Tomáš 
   3:6 6:2 6:3 Glos Tomáš
28. Hradilek Oliver 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Vrba Miloslav 
   6:0 6:0 Kazlauskas Dylan
30. Kazlauskas Dylan 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Hanušovský Lukáš
32. (5-8)Hanušovský Lukáš 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   Solčan Adam
34. (5-8)Solčan Adam 64  32  16  8  SF  F 
 
35. Staš Peter 
   6:4 3:6 6:2 Konderla Filip
36. Konderla Filip 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Danko Peter 
   7:5 6:2 Trojan Samuel
38. Trojan Samuel 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   Kurčík Adam
40. (9-16)Kurčík Adam 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
   Haľko Gregor
42. (9-16)Haľko Gregor 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Nagy Damian 
   6:0 6:2 Bairo Dylan
44. Bairo Dylan 64  32  16  8  SF  F 
 
45. BYE 
   Oravkin Viktor
46. Oravkin Viktor 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   Jánošík Timotej
48. (3-4)Jánošík Timotej 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   Kratka Maximilian
50. (5-8)Kratka Maximilian 64  32  16  8  SF  F 
 
51. Mikuš Michal 
   6:1 6:2 Balušík Branislav
52. Balušík Branislav 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Turas Teo 
   6:4 6:2 Grendel Adam
54. Grendel Adam 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   Jankech Michael
56. (9-16)Jankech Michael 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
   Volník Nicholas
58. (9-16)Volník Nicholas 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Čech Alex 
   6:2 6:2 Čech Alex
60. Srpoň Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
61. BYE 
   Kabzáni Krištof
62. Kabzáni Krištof 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   Hlivjak Oliver
64. (2)Hlivjak Oliver 64  32  16  8  SF  F 
 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21, 850 05 Bratislava
Zástupca rozhodcu:Husár Adam (C1)   
Termín od:16.07.2019 Termín do:19.07.2019
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-15.07.2019 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Adam Husár



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk