www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Fičor Oskar 
   5:7 6:4 10:5 Fičor Oskar
2. Richter Patrik 32  16  8  SF  F 
 
3. Danko Peter 
   6:1 4:6 10:8 Danko Peter
4. Benian Oskar 32  16  8  SF  F 
 
5. Bekéni Marko 
   3:6 6:3 10:2 Bekéni Marko
6. Štefány Jakub 32  16  8  SF  F 
 
7. Staš Peter 
   6:1 6:2 Jeník Šimon
8. (5-8)Jeník Šimon 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Hron Alex Maximilián 
   6:0 6:2 Hron Alex Maximilián
10. Ovsijčuk Erik 32  16  8  SF  F 
 
11. Vasky Jakub 
   6:1 6:2 Glos Tomáš
12. Glos Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
13. Kordoš Matúš 
   6:0 6:0 Kordoš Matúš
14. Kačkovič Andrej 32  16  8  SF  F 
 
15. Chren Lukáš 
   6:4 6:3 Chren Lukáš
16. (5-8)Juranka Jakub 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Deen Mojmír 
   6:3 6:0 Deen Mojmír
18. Valko Samuel 32  16  8  SF  F 
 
19. Srpoň Martin 
   6:1 2:0 skrSrpoň Martin
20. Szabo Jakub 32  16  8  SF  F 
 
21. Čech Alex 
   6:2 6:1 Čech Alex
22. Fašung Tomáš 32  16  8  SF  F 
 
23. Krahulec Martin 
   6:4 6:3 Babušík Adam
24. (3-4)Babušík Adam 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Nagy Damian 
   4:6 7:5 10:8 Nagy Damian
26. Vrba Miloslav 32  16  8  SF  F 
 
27. Jasenák Lukáš 
   6:3 6:3 Vavro Dominik
28. Vavro Dominik 32  16  8  SF  F 
 
29. Matunák Martin 
   7:5 6:0 Matunák Martin
30. Konderla Filip 32  16  8  SF  F 
 
31. Bairo Dylan 
   6:2 6:3 Bairo Dylan
32. (2)Solčan Adam 32  16  8  SF  F 
 Bratislavský region
Usporiadateľ:080066 - TK Pro Set Bratislava
Názov turnaja:PRO SET CUP
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Krajčovič Šimon (B2) Počet dvorcov:3
Miesto konania (adresa dvorcov):TK PRO SET BRATISLAVA, Vlastenecké námestie1, 85101 Bratislava
Zástupca rozhodcu:Kohajda Tomáš (C1)   
Termín od:02.01.2019 Termín do:04.01.2019
Kontakt:Tomáš Kohajda
Kontakt tel.:dv. - 0905601385, mobil - 0902730933,
Kontakt e-mail:tomas.kohajda@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-01.01.2019 13:00TK PRO SET

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šimon Krajčovič, ZVR: Tomáš Kohajda



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk