1. | (1) | Paulovčák Sebastián | |||
Paulovčák Sebastián | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Hlivjak Oliver | ||||
Hlivjak Oliver | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Ovsijčuk Erik | ||||
6:1 6:2 | Ovsijčuk Erik | ||||
6. | Goffa Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Sučko Martin | |||
Sučko Martin | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Vateha Matúš | |||
Vateha Matúš | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Haľko Gregor | ||||
Haľko Gregor | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kratka Maximilian | ||||
6:1 6:3 | Kratka Maximilian | ||||
14. | Madej Jakub | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Onofrej Lukáš | |||||
16. | (5-8) | Onofrej Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Jakal Samuel | |||||
18. | (5-8) | Jakal Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Drozd Adam | ||||
2:6 6:4 11:9 | Kačur Dominik | ||||
20. | Kačur Dominik | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Kubiš Jakub | |||||
22. | Kubiš Jakub | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Pavliščík Richard | |||||
24. | (3-4) | Pavliščík Richard | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Titko Timotej | |||||
26. | (5-8) | Titko Timotej | 32 16 8 SF F | ||
27. | Cymbal Johnny | ||||
6:1 6:2 | Jánošík Timotej | ||||
28. | Jánošík Timotej | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Hadvab Stanko | |||||
30. | Hadvab Stanko | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Paulovič Nikolas | |||||
32. | (2) | Paulovič Nikolas | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOPVCE CUP 2018 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | P.O.Hviezdoslava 1 | |||
Zástupca rozhodcu: | Kičiň Denis (A) | |||
Termín od: | 24.03.2018 | Termín do: | 26.03.2018 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.03.2018 15:00 | GMI Michalovce |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Denis Kičiň