1. | (1) | Paulovič Nikolas | |||
Paulovič Nikolas | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mattoš Adam | ||||
Mattoš Adam | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Jánošík Timotej | ||||
7:5 5:7 13:11 | Madej Jakub | ||||
6. | Madej Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Tatarko Dominik | |||
Tatarko Dominik | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Pavliščík Richard | |||
Pavliščík Richard | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Haľko Gregor | ||||
6:0 6:0 | Haľko Gregor | ||||
12. | Devečka Daniel | 32 16 8 SF F | |||
13. | Hlivjak Oliver | ||||
6:1 6:0 | Hlivjak Oliver | ||||
14. | Surový Michal | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Sirota Timon | |||||
16. | (5-8) | Sirota Timon | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Onofrej Lukáš | |||||
18. | (5-8) | Onofrej Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Jankech Michael | ||||
6:3 6:4 | Jankech Michael | ||||
20. | Deen Mojmír | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Ovsijčuk Erik | |||||
22. | Ovsijčuk Erik | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Vateha Matúš | |||||
24. | (3-4) | Vateha Matúš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Titko Timotej | |||||
26. | (5-8) | Titko Timotej | 32 16 8 SF F | ||
27. | Bartoš Oliver | ||||
6:2 6:1 | Brejžek Filip | ||||
28. | Brejžek Filip | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Medveď Maroš | |||||
30. | Medveď Maroš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Letavay Matej | |||||
32. | (2) | Letavay Matej | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110020 - TK Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | BLAUMONT WINTER CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | PTH, Jánskeho 1, SNV | |||
Zástupca rozhodcu: | Hrebík Dušan (A) | |||
Termín od: | 10.03.2018 | Termín do: | 12.03.2018 | |
Kontakt: | Martina Ogurčáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421904254930, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 08.03.2018 19:00 | TK SNV |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Dušan Hrebík