www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Oravec Jakub 
   Oravec Jakub
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Valent Dávid 
   6:2 0:6 6:2 Kurek Vladimír
4. Kurek Vladimír 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Adamčík Filip 
   6:1 6:1 Sentivanyi Roman
6. Sentivanyi Roman 64  32  16  8  SF  F 
 
7. (9-16)Kulich Adam 
   Kulich Adam
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Pavlovský Tomáš 
   Pavlovský Tomáš
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Selecký Michal 
   6:3 6:1 Selecký Michal
12. Líška Tomáš 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Unčovský Ladislav 
   6:0 6:2 Klein Lukáš
14. Klein Lukáš 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Molčan Alex 
   Molčan Alex
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Selecký Matej 
   Selecký Matej
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Belanec Matúš 
   6:2 6:0 Belanec Matúš
20. Jarco Tomáš 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Marček Peter 
   6:1 3:6 6:1 Marček Peter
22. Brna David Damian 64  32  16  8  SF  F 
 
23. (9-16)Nagy Oliver 
   Nagy Oliver
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Néma Patrik 
   Néma Patrik
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Hanuš Juraj 
   6:2 6:3 Glváč Andrej
28. Glváč Andrej 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Střelecký Michal 
   7:5 5:7 7:6(5) Ferenc Martin
30. Ferenc Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Hrabovský Matúš
32. (5-8)Hrabovský Matúš 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   Búřil Matej
34. (5-8)Búřil Matej 64  32  16  8  SF  F 
 
35. Musil Marcel 
   6:2 6:2 Novák Jakub
36. Novák Jakub 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Jurovčík Daniel 
   7:6(2) 6:4 Jurovčík Daniel
38. Janočko Filip 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   Vajda Peter
40. (9-16)Vajda Peter 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
   Mihal Martin
42. (9-16)Mihal Martin 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Behúň Jakub 
   7:6(6) 6:2 Behúň Jakub
44. Lukačovič Marek 64  32  16  8  SF  F 
 
45. Pouš Ivan 
   6:2 6:0 Pouš Ivan
46. Federič Matej 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   Hodor Samuel
48. (3-4)Hodor Samuel 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   Obal Patrik
50. (5-8)Obal Patrik 64  32  16  8  SF  F 
 
51. Šobáň Filip 
   6:3 6:0 Šobáň Filip
52. Jančovič Patrik 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Turzák Róbert 
   6:0 6:1 Turzák Róbert
54. Blaško Oliver 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   Gajdica Alex
56. (9-16)Gajdica Alex 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
   Štarke Ivan
58. (9-16)Štarke Ivan 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Nováček Peter 
   4:6 6:2 7:5 Nováček Peter
60. Cetner Marko 64  32  16  8  SF  F 
 
61. Habrman Milan 
   6:2 6:3 Habrman Milan
62. Hýbl Hugo 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   Blaško Martin
64. (2)Blaško Martin 64  32  16  8  SF  F 
 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Varmus Michal (A) Počet dvorcov:10
Miesto konania (adresa dvorcov):Za plavárňou 3937/1, Žilina
Zástupca rozhodcu:Polónyi Radoslav (B)   
Termín od:27.05.2013 Termín do:31.05.2013
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-neurčené

Poznámky:

Rozpis, organizačný výbor,
Nominácia: DORASTENCI, DORASTENKY 
správa /1str/2str/
R: Michal Varmus, zástupca rozhodcu: Radoslav Polónyi
Ubytovanie: Hotel GARNI Dom techniky Žilina, kontakt: 0911802008, email: hotelgarniza@gmail.com, cena pre tenistov je 10 eur osoba/noc



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk