www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Stankovská Nina 
   Stankovská Nina
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Marušinová Martina 
   Marušinová Martina
4. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Dudová Sara 
   6:1 6:1 Ďarmatiová Nina
6. Ďarmatiová Nina 64  32  16  8  SF  F 
 
7. (9-16)Žuffová Yvonna 
   Žuffová Yvonna
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Kráľová Adriana Viktória 
   Kráľová Adriana Viktória
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Kotlíková Inez Maria 
   6:4 6:1 Kotlíková Inez Maria
12. Baraniaková Terézia 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Kurucová Nina 
   3:6 6:1 6:1 Kurucová Nina
14. Fecková Laura 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Suchánková Sara 
   Suchánková Sara
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Kadlečková Michaela 
   Kadlečková Michaela
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Bolebruchová Ema 
   6:0 6:1 Bolebruchová Ema
20. Šerfőzőová Jessica Diana 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Hubinská Mária 
   6:0 6:0 Danišová Nina
22. Danišová Nina 64  32  16  8  SF  F 
 
23. (9-16)Hotová Sofia 
   Hotová Sofia
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Chovancová Tatiana 
   Chovancová Tatiana
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Barteková Sára 
   6:0 6:2 Kmošková Barbora
28. Kmošková Barbora 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Galovičová Laura 
   6:4 6:4 Baraniaková Ema
30. Baraniaková Ema 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Galdunová Henrieta
32. (5-8)Galdunová Henrieta 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   Duhl Laura
34. (5-8)Duhl Laura 64  32  16  8  SF  F 
 
35. Mičová Nina 
   6:3 6:1 Mičová Nina
36. Pinková Lucia 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Kovalíková Laura 
   6:4 6:4 Kovalíková Laura
38. Fabová Nina 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   Méri Eszter
40. (9-16)Méri Eszter 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
   Martonová Ema
42. (9-16)Martonová Ema 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Barillová Deana 
   6:2 6:1 Blahová Sára
44. Blahová Sára 64  32  16  8  SF  F 
 
45. Potočňáková Ema 
   2:6 6:4 6:3 Piatrová Sára
46. Piatrová Sára 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   Mráziková Kristína
48. (3-4)Mráziková Kristína 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   Paveleková Zuzana
50. (5-8)Paveleková Zuzana 64  32  16  8  SF  F 
 
51. Samková Vanesa 
   6:4 7:6(2) Samková Vanesa
52. Kotianová Lenka 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Jašková Anika 
   6:0 6:1 Jašková Anika
54. Chudejová Mia 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   Kerdíková Sandra Mária
56. (9-16)Kerdíková Sandra Mária 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
   Bérešová Laura
58. (9-16)Bérešová Laura 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Zelinová Tereza 
   6:2 6:1 Haňdiaková Karin
60. Haňdiaková Karin 64  32  16  8  SF  F 
 
61. BYE 
   Luptáková Karolína
62. Luptáková Karolína 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   Kovačičová Stella
64. (2)Kovačičová Stella 64  32  16  8  SF  F 
 Bratislavský region
Usporiadateľ:080001 - TK Slovan Bratislava
Názov turnaja:HEAD TK SLOVAN ,,A
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Miesto konania (adresa dvorcov):Odbojárov 3, 831 04 Bratislava
Zástupca rozhodcu:Sádovský Dušan (A)   
Termín od:14.08.2015 Termín do:18.08.2015
Kontakt:JUDr. Radomíra Zrubáková
Kontakt tel.:mobil - 0903/703300,
Kontakt e-mail:zrubakova@tkslovan.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie
R: Ján Hasaj, zástupca rozhodcu: Dušan Sádovský



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk