www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Fekete János 
   6:3 6:1 Fekete János
2. Pjontek Sebastián 32  16  8  SF  F 
 
3. Lánik Tomáš 
   7:5 6:1 Lánik Tomáš
4. Murár Adam Maximilián 32  16  8  SF  F 
 
5. Prahov Nikola 
   6:2 6:0 Šurina Oliver
6. Šurina Oliver 32  16  8  SF  F 
 
7. Gálik Matej 
   6:2 6:2 Arbet Adam
8. (5-8)Arbet Adam 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Oberta Dušan 
   6:0 6:2 Oberta Dušan
10. Urbánek Filip 32  16  8  SF  F 
 
11. Kopál Adrián 
   6:3 6:3 Karol Miloš
12. Karol Miloš 32  16  8  SF  F 
 
13. Grnáč Marko 
   6:2 6:3 Grnáč Marko
14. Habodász Adam 32  16  8  SF  F 
 
15. Dao Dung Em Oliver 
   6:0 6:4 Bielik Lukáš
16. (5-8)Bielik Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Krajčír Tomáš 
   6:2 6:3 Krajčír Tomáš
18. Russo Paolo 32  16  8  SF  F 
 
19. Babík Benjamín 
   6:0 7:6(3) Polanský Marek
20. Polanský Marek 32  16  8  SF  F 
 
21. Kaťuch Jakub 
   6:4 6:0 Kaťuch Jakub
22. Magdolen Anton 32  16  8  SF  F 
 
23. Vanko Tomáš 
   6:2 6:0 Behúň Adam
24. (3-4)Behúň Adam 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Gondor Ivo 
   6:0 6:0 Gondor Ivo
26. Moncoľ Michal 32  16  8  SF  F 
 
27. Pokorný Lukáš 
   6:3 6:4 Pokorný Lukáš
28. Novanský Michal 32  16  8  SF  F 
 
29. Valent Stanislav 
   6:0 6:2 Valent Stanislav
30. Pravda Jakub 32  16  8  SF  F 
 
31. Peško Samuel 
   5:0 skrMinárik Krištof
32. (2)Minárik Krištof 32  16  8  SF  F 
 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Slávia STU , Bratislava Májová 21, 850 05 Bratislava
Zástupca rozhodcu:Sádovský Dušan (A)   
Termín od:21.03.2015 Termín do:24.03.2015
Kontakt:Mária Kováčová
Kontakt tel.:dv. - 02/62247095, fax - 02/62247095, mobil - 0902033544,
Kontakt e-mail:sekretariat@slaviaagrofert.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-20.03.2015 10:00STZ

Poznámky:

rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie
R: Ján Hasaj, zástupca rozhodcu: Dušan Sádovský



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk