Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110049 - TJ Sokol Prešov | |||
Názov turnaja: | O KRÁĽA A KRÁĽOVNÚ KURTU | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova 28/B, 080 01 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavličko Peter (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Palovič Peter (A) | |||
Termín od: | 01.07.2023 | Termín do: | 03.07.2023 | |
Kontakt: | Peter Pavličko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915917520, | |||
Kontakt e-mail: | sokolpresov@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 06. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 30.06.2023 09:00 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 30.06.2023 09:10 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa
VR: Peter Pavličko, ZVR: Peter Palovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Abbondanza Roberto Lorenzo | |||
01. 07. 2023 08:30 | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Herdický Martin | ||||
01. 07. 2023 08:30 | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Michalčin Filip | ||||
6:1 | 01. 07. 2023 08:30 | ||||
6. | Ferencz Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Lipinský Nino | ||||
01. 07. 2023 09:30 | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Malec Šimon | |||
01. 07. 2023 08:30 | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mišenko Alexander | ||||
01. 07. 2023 08:30 | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Dorko Samuel | ||||
01. 07. 2023 09:00 | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
01. 07. 2023 09:00 | |||||
16. | Dzurko Pavol | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
01. 07. 2023 09:00 | |||||
18. | Mihal Benjamin Ross | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
01. 07. 2023 09:00 | |||||
20. | Šabľa Martin Samuel | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
01. 07. 2023 09:00 | |||||
22. | Kmec Jakub Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
01. 07. 2023 09:00 | |||||
24. | (3-4) | Gorej Maxim | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
01. 07. 2023 09:30 | |||||
26. | Norko Tibor | 32 16 8 SF F | |||
27. | Veselka Šimon | ||||
6:0 | 01. 07. 2023 08:30 | ||||
28. | Laník Simon | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
01. 07. 2023 09:00 | |||||
30. | Hurajt Matej | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
01. 07. 2023 09:00 | |||||
32. | (2) | Šimko Filip | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
2 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
3 | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
4 | Gorej Maxim | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK DRANaM Košice | |||||
5 | Michalčin Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK GSM Prešov | |||||
6 | Hurajt Matej | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
7 | Kmec Jakub Lukáš | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Mladosť Košice | |||||
8 | Mihal Benjamin Ross | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
9 | Ferencz Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
10 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
11 | Laník Simon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
12 | Veselka Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
13 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
14 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
15 | Mišenko Alexander | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
16 | Dzurko Pavol | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
17 | Norko Tibor | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
18 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bogner Leon | 28. 06. 2023 17:12 | 2013 | M-ch | TK Čingov 2008 Smižany | |||||
2 | Čuchran Tobias | 27. 06. 2023 20:56 | 2013 | M-ch | TKM Betliar |