Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Hrustič Milan (C) | |||
Termín od: | 05.07.2023 | Termín do: | 07.07.2023 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903906325, | |||
Kontakt e-mail: | tc@tc92levoca.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 04.07.2023 9:00 | Potočná 26, Levoča |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 04.07.2023 9:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram a rozpis zápasov, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Milan Hrustič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hradický Tomáš | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lipinský Nino | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Debreceni Simon | ||||
7:6(5) 6:3 | |||||
6. | Komka Marcel | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Kišš Jakub | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Paulík Šimon | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Šimko Filip | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Marcinčin Michal | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Flašík Eduard | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Babic Tobias | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Kovaľ Vladimír | 32 16 8 SF F | ||
19. | Mihaľ Adam | ||||
6:1 6:3 | |||||
20. | Šesták Pavol | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Ščavnický Adam | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Dorko Ján | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Pavličko Michal | 32 16 8 SF F | ||
27. | Brejka Alex | ||||
6:0 6:0 | |||||
28. | Findura Leonard | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Dorko Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Mihók Kristián | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Dorko J. Hradický T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Findura L. Šesták P. | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Brejka A. Mihók K. | 8 SF F | |||
5. | Flašík E. Kovaľ V. | ||||
7:6(6) 3:6 10:6 | |||||
6. | Dorko S. Paulík Š. | 8 SF F | |||
7. | Lipinský N. Šimko F. | ||||
7:5 6:4 | |||||
8. | (2) | Babic T. Pavličko M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 53 | ||||
2 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 56 | ||||
3 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 69 | ||||
4 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 74 | ||||
5 | Babic Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 75 | ||||
6 | Kovaľ Vladimír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC 92 Levoča | 80 | ||||
7 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 86 | ||||
8 | Kišš Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 92 | ||||
9 | Marcinčin Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 96 | ||||
10 | Komka Marcel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 114 | ||||
11 | Mihaľ Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | 120 | ||||
12 | USP | Šesták Pavol | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 190 | |||
13 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
14 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
15 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
16 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
17 | Debreceni Simon | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | |||||
18 | Findura Leonard | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
19 | Flašík Eduard | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK F1 Poprad | |||||
20 | Ščavnický Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čuchran Tobias | 03. 07. 2023 20:15 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | |||||
2 | Dravecký Richard | 30. 06. 2023 19:43 | 2013 | M-ch | TC 92 Levoča | |||||
3 | Herdický Martin | 02. 07. 2023 17:26 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
4 | Horák Benjamin | 26. 06. 2023 23:20 | 2012 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
5 | Horák Nicolas | 26. 06. 2023 23:21 | 2012 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
6 | Hovanec Lukáš | 03. 07. 2023 20:15 | 2011 | S-ch | TC 92 Levoča | 89 | ||||
7 | Juraško Timotej | 30. 06. 2023 19:43 | 2013 | M-ch | TC 92 Levoča | |||||
8 | Klobušník Martin | 03. 07. 2023 08:05 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
9 | Martančík Richard | 24. 06. 2023 10:46 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
10 | Noga Oliver | 07. 06. 2023 08:05 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | ||||
11 | Puškár Matej | 02. 07. 2023 21:58 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | 108 |