Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4, Košice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurpas Martin (C) | |||
Termín od: | 26.06.2023 | Termín do: | 28.06.2023 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 06. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 25.06.2023 10:00 | DRANaM Košice |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 25.06.2023 10:00 | DRANaM Košice |
Poznámky:
rozpis, útecha CH, správa, vyhodnotenie
VR: Anton Dragun, ZVR: Martin Kurpas
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kunovjánek Adam | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Polak Róbert | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Lipinský Nino | 32 16 8 SF F | |||
5. | Komka Marcel | ||||
7:6(4) 2:6 6:4 | |||||
6. | Servátka Tadeáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Herdický Martin | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Dorko Ján | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Hradický Tomáš | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Brejka Alex | ||||
6:2 6:1 | |||||
12. | Kišš Jakub | 32 16 8 SF F | |||
13. | Horák Benjamin | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Mihaľ Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Mihók Kristián | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Pagurko Leonard | 32 16 8 SF F | ||
19. | Debreceni Simon | ||||
6:2 6:1 | |||||
20. | Semančík Šimon | 32 16 8 SF F | |||
21. | Martančík Richard | ||||
6:1 6:0 | |||||
22. | Šimko Filip | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Kazimír Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Paulík Šimon | 32 16 8 SF F | ||
27. | Šabľa Martin Samuel | ||||
6:0 6:0 | |||||
28. | Horák Nicolas | 32 16 8 SF F | |||
29. | Dorko Samuel | ||||
6:1 6:0 | |||||
30. | Čuchran Tobias | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Mišík Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mišík S. Kunovjánek A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Mihók K. Brejka A. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Herdický M. Šabľa M. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Paulík Š. Šimko F. | ||||
7:6(4) 6:0 | |||||
8. | Kazimír T. Polak R. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Debreceni S. Mihaľ A. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Komka M. Servátka T. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Čuchran T. Lipinský N. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Dorko J. Pagurko L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 23 | ||||
2 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 31 | ||||
3 | Kazimír Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 48 | ||||
4 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 53 | ||||
5 | Pagurko Leonard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 55 | ||||
6 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 56 | ||||
7 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 69 | ||||
8 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 74 | ||||
9 | Polak Róbert | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 87 | ||||
10 | Kišš Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 92 | ||||
11 | Semančík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 93 | ||||
12 | USP | Komka Marcel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 114 | |||
13 | Mihaľ Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | 120 | ||||
14 | USP | Servátka Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 144 | |||
15 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | |||||
16 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
17 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
18 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
19 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
20 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
21 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
22 | Debreceni Simon | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | |||||
23 | Martančík Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
24 | Horák Nicolas | 31.10.2023 !!! | 2012 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
25 | Horák Benjamin | 31.10.2023 !!! | 2012 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brejka Hugo | 26. 05. 2023 14:36 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
2 | Kertis Martin | 07. 06. 2023 12:30 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
3 | Klobušník Martin | 22. 06. 2023 19:38 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Norko Tibor | 22. 06. 2023 08:52 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
5 | Štalmach Dionýz | 20. 06. 2023 07:34 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov |