' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5, Prešov
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Kičiň Denis (A)   
Termín od:03.12.2022 Termín do:05.12.2022
Kontakt:Ján Lehet
Kontakt tel.:byt - 0905451540, mobil - 0911931035,
Kontakt e-mail:tkprogrespo@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 12. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-02.12.2022 10:00Nábrežná 5
mladšie žiačky3216-02.12.2022 10:00Nábrežná 5

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie CH / D
VR: Ivan Kičiň

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Minh Tiep Nguyen Huu 
   03.12.2022 08:00
2. Timotej Ščerbák 
 
3. Jakub Kišš 
   03.12.2022 08:00
4. Hugo Vavřinek 
 
5. (3-4)Oliver Noga 
   03.12.2022 08:00
6. Alex Leško 
 
7. Martin Herdický 
   03.12.2022 09:00
8. Filip Šimko 
 
9. Martin Ferencz 
   03.12.2022 09:00
10. Tomáš Princ 
 
11. Jacob Hrbka Chlopčík 
   03.12.2022 09:00
12. (3-4)Maximilian Kimak 
 
13. Šimon Semančík 
   03.12.2022 10:00
14. Matej Kovalčík 
 
15. Tomáš Hradický 
   03.12.2022 10:00
16. (2)Samuel Mišík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Noga O.  Nguyen Huu M. 
   03.12.2022
2. BYE 
 
3. Herdický M.  Šimko F. 
   03.12.2022
4. (2)Mišík S.  Kimak M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Nguyen Huu Minh Tiep31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov 29
2 Mišík Samuel31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov 31
3 Noga Oliver31.10.20242012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
4 Kimak Maximilian31.10.20242012M-chTJT Michalovce 42
5 Hradický Tomáš31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 53
6 Hrbka Chlopčík Jacob31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov 89
7 Kišš Jakub31.10.20232011M-chMŠK Poprad-Tatry 92
8 Semančík Šimon31.10.20232011M-chMŠK Poprad-Tatry 93
9 Vavřinek Hugo31.10.20242012M-chTKM Martin 131
10 Kovalčík Matej31.10.20242012M-chTenisová akadémia Prešov 157
11 Princ Tomáš31.10.20242012M-chTenis Komplex Košice 167
12 Leško Alex31.10.20232011M-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 190
13 Ferencz Martin31.10.20232013De-chTK Mladosť Košice  
14 Šimko Filip31.10.20232013De-chTJT Michalovce  
15 Herdický Martin31.10.20232013De-chTJ Sokol Prešov  
16 Ščerbák Timotej31.10.20242012M-chTK Mladosť Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejka Hugo17. 11. 2022 11:222013De-chMŠK Poprad-Tatry  
2Dorko Ján30. 11. 2022 23:042011M-chTK Profitennis Academy Prešov 74
3Kazimír Tomáš27. 11. 2022 14:432012M-chTenis Komplex Košice 48
4Klobušník Martin01. 12. 2022 07:262012M-chTK Mladosť Košice  
5Lichvár Adam29. 11. 2022 22:262011M-chTenisová akadémia Prešov 45
6Mihók Kristián30. 11. 2022 20:472012M-chMŠK Poprad-Tatry 56
7Puškár Matej29. 11. 2022 21:092012M-ch1.TC Humenné 108
8Štalmach Dionýz28. 11. 2022 20:392012M-chTJ Sokol Prešov  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk