' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110084 - TK Profitennis Academy Prešov
Názov turnaja:PROFITENNIS ACADEMY CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Mirka Nešpora 2A
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Rešovská Radka (C) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:László Vladimír (A)   
Termín od:26.11.2022 Termín do:28.11.2022
Kontakt:Mgr. Radka Rešovská
Kontakt tel.:dv. - 0907450280, mobil - 0907450280,
Kontakt e-mail:profitennisacademy@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 11. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-25.11.2022 10:00Mirka Nešpora 2A
mladšie žiačky2412-25.11.2022 10:00Mirka Nešpora 2A

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH / D
VR: Radka Rešovská, ZVR: Vladimír László

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Sebastián Janda 
   26.11.2022 10:00
2. BYE 
 
3. Šimon Semančík 
   26.11.2022 10:00
4. BYE 
 
5. Jakub Kišš 
   26.11.2022 08:00
6. Kristián Mihók 
 
7. (5-8)Maximilian Kimak 
   26.11.2022 12:15
8. BYE 
 
9. (3-4)Minh Tiep Nguyen Huu 
   26.11.2022 10:00
10. BYE 
 
11. Martin Klobušník 
   26.11.2022 10:00
12. BYE 
 
13. Ján Dorko 
   26.11.2022 08:00
14. Martin Samuel Šabľa 
 
15. BYE 
   26.11.2022 12:15
16. (5-8)Tomáš Hradický 
 
17. BYE 
   26.11.2022 13:30
18. (5-8)Samuel Mišík 
 
19. Martin Ferencz 
   26.11.2022 09:00
20. Alessandro Thern 
 
21. BYE 
   26.11.2022 11:00
22. Filip Šimko 
 
23. BYE 
   26.11.2022 11:00
24. (3-4)Samuel Naď 
 
25. BYE 
   26.11.2022 13:30
26. (5-8)Tomáš Kazimír 
 
27. Leonard Pagurko 
   26.11.2022 09:00
28. Matej Kovalčík 
 
29. BYE 
   26.11.2022 11:00
30. Jacob Hrbka Chlopčík 
 
31. BYE 
   26.11.2022 11:00
32. (2)Samuel Saluga 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Naď S.  Kimak M. 
   26.11.2022
2. Janda S.  Šimko F. 
 
3. Dorko J.  Mišík S. 
   26.11.2022
4. (2)Pagurko L.  Saluga S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce 9
2 Saluga Samuel31.10.20242012M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 17
3USPNaď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 22
4 Nguyen Huu Minh Tiep31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov 29
5 Mišík Samuel31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov 31
6USPKimak Maximilian31.10.20242012M-chTJT Michalovce 42
7 Kazimír Tomáš31.10.20242012M-chTenis Komplex Košice 48
8 Hradický Tomáš31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 53
9USPPagurko Leonard31.10.20232011M-chTJ Sokol Prešov 55
10 Mihók Kristián31.10.20242012M-chMŠK Poprad-Tatry 56
11 Dorko Ján31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov 74
12 Hrbka Chlopčík Jacob31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov 89
13 Kišš Jakub31.10.20232011M-chMŠK Poprad-Tatry 92
14 Semančík Šimon31.10.20232011M-chMŠK Poprad-Tatry 93
15 Kovalčík Matej31.10.20242012M-chTenisová akadémia Prešov 157
16 Thern Alessandro31.10.20242012M-chTKM Betliar  
17 Ferencz Martin31.10.20232013De-chTK Mladosť Košice  
18 Šimko Filip31.10.20232013De-chTJT Michalovce  
19 Klobušník Martin31.10.20242012M-chTK Mladosť Košice  
20 Šabľa Martin Samuel31.10.20232013De-chTK Mladosť Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brejka Hugo17. 11. 2022 11:222013De-chMŠK Poprad-Tatry  
2Herdický Martin23. 11. 2022 17:392013De-chTJ Sokol Prešov  
3Húsenica Ľuboš20. 11. 2022 18:542012M-chŠport Park Lúčky 35
4Husovský Jakub19. 11. 2022 15:512011M-chTK PROFI Senec 80
5Lichvár Adam22. 11. 2022 20:392011M-chTenisová akadémia Prešov 45
6Lukča Matúš23. 11. 2022 20:122011M-chTJ Sokol Prešov 26
7Marcinčin Michal23. 11. 2022 17:132012M-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 96
8Paulík Šimon21. 11. 2022 12:372011M-chTKM Betliar 69
9Puškár Matej23. 11. 2022 18:182012M-ch1.TC Humenné 108


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk