www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: žreb 2  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110087 - TK Progres Prešov
Názov turnaja:Progres Cup
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežná 5, Prešov
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Lehet Jakub (B) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Dragun Anton (B)   
Termín od:28.01.2023 Termín do:31.01.2023
Kontakt:Jakub Lehet
Kontakt tel.:mobil - 0918041043,
Kontakt e-mail:teniskasro@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 01. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-27.01.2023 10:00Nábrežná 5

Poznámky:

 rozpis, časový harmonogram

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michal Gallo 
   28.01.2023 13:00
2. BYE 
 
3. Matúš Lukča 
   28.01.2023 08:30
4. Martin Klobušník 
 
5. Maximilian Kimak 
   28.01.2023 08:30
6. Marko Šupica 
 
7. Igor Malinka 
   28.01.2023 08:30
8. (5-8)Martin Kočiš 
 
9. (3-4)Martin Adamča 
   28.01.2023 09:30
10. Tomáš Hradický 
 
11. Hugo Vavřinek 
   28.01.2023 09:30
12. Dionýz Štalmach 
 
13. Samuel Naď 
   28.01.2023 09:30
14. Jáchym Juríček 
 
15. Tomáš Kazimír 
   28.01.2023 10:30
16. (5-8)Dominik Štofan 
 
17. (5-8)Samuel Šesták 
   28.01.2023 10:30
18. Šimon Semančík 
 
19. Ľuboš Húsenica 
   28.01.2023 10:30
20. Adam Kunovjánek 
 
21. Ján Dorko 
   28.01.2023 11:30
22. Leonard Findura 
 
23. Matias Babindai 
   28.01.2023 11:30
24. (3-4)Matteo Sanson 
 
25. (5-8)Sebastián Janda 
   28.01.2023 11:30
26. Jakub Kišš 
 
27. Kristián Mihók 
   28.01.2023 12:30
28. Samuel Saluga 
 
29. Matej Kovalčík 
   28.01.2023 12:30
30. Samuel Zuberec 
 
31. Jacob Hrbka Chlopčík 
   28.01.2023 12:30
32. (2)Martin Čellár 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Gallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava 5
2 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky 6
3 Sanson Matteo31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 7
4 Adamča Martin31.10.20242012M-chTK ESO Piešťany 8
5 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce 9
6 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 10
7 Kočiš Martin31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 12
8 Šesták Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 15
9 Saluga Samuel31.10.20242012M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 17
10 Malinka Igor31.10.20242012M-chTC Topoľčany 18
11 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 22
12 Kunovjánek Adam31.10.20232011M-chTJT Michalovce 23
13 Lukča Matúš31.10.20232011M-chTJ Sokol Prešov 26
14 Zuberec Samuel31.10.20242012M-chNo Worry Galanta 27
15 Húsenica Ľuboš31.10.20242012M-chŠport Park Lúčky 35
16 Kimak Maximilian31.10.20242012M-chTJT Michalovce 42
17 Kazimír Tomáš31.10.20242012M-chTenis Komplex Košice 48
18 Šupica Marko31.10.20242012M-chTKM Martin 51
19 Hradický Tomáš31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 53
20 Mihók Kristián31.10.20242012M-chMŠK Poprad-Tatry 56
21 Juríček Jáchym31.10.20242012M-chTK Žilina 72
22 Dorko Ján31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov 74
23USPHrbka Chlopčík Jacob31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov 89
24USPKišš Jakub31.10.20232011M-chMŠK Poprad-Tatry 92
25USPSemančík Šimon31.10.20232011M-chMŠK Poprad-Tatry 93
26USPBabindai Matias31.10.20242012M-chMŠO Štúrovo 105
27USPVavřinek Hugo31.10.20242012M-chTKM Martin 131
28 Kovalčík Matej31.10.20242012M-chTenisová akadémia Prešov 157
29USPŠtalmach Dionýz31.10.20242012M-chTJ Sokol Prešov  
30USPKlobušník Martin31.10.20242012M-chTK Mladosť Košice  
31USPFindura Leonard31.10.20242012M-chTK Čingov 2008 Smižany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Ďuriš Tomáš13. 01. 2023 19:012013De-chTK Hradová Lučenec  
2Klement Xavier23. 01. 2023 11:002012M-chNo Worry Galanta 25
3Krnáč Michal23. 01. 2023 19:272012M-chTK Slovan Bratislava 21
4Lichvár Adam25. 01. 2023 23:182011M-chTenisová akadémia Prešov 45
5Lukáč Tomáš25. 01. 2023 22:362012M-chTJ Sokol Prešov 100
6Marcinčin Michal17. 01. 2023 18:322012M-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 96
7Mišík Samuel24. 01. 2023 17:392011M-chTK Profitennis Academy Prešov 31
8Nguyen Huu Minh Tiep25. 01. 2023 23:182011M-chTenisová akadémia Prešov 29
9Noga Oliver14. 01. 2023 12:122012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
10Ondrej Maximilián25. 01. 2023 15:232011M-chTK Nová Dubnica 37
11Paluga Richard22. 01. 2023 09:312011M-chTK Žilina 4
12Papuščák Jakub25. 01. 2023 21:582012M-chTKM Martin 65
13Paulík Šimon25. 01. 2023 10:432011M-chTKM Betliar 69
14Piroha Matúš25. 01. 2023 17:582012M-chTK Slávia STU Bratislava 100
15Suchánek Adam25. 01. 2023 14:562011M-chTK Slávia STU Bratislava 24
16Thern Alessandro22. 01. 2023 10:492012M-chTKM Betliar  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk