www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110049 - TJ Sokol Prešov
Miesto konania (adresa dvorcov):Štúrova 28/B, 08001 Prešov
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Palovič Peter (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Pavličko Peter (C)   
Termín od:10.12.2022 Termín do:13.12.2022
Kontakt:Peter Pavličko
Kontakt tel.:mobil - 0915917520,
Kontakt e-mail:sokolpresov@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 12. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-09.12.2022 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Andronesi Dávid Gregory22.11. 20222012M-chTK Mladosť Košice  
2Dorko Ján16.11. 20222011M-chTK Profitennis Academy Prešov 74
3Ferencz Martin17.11. 20222013De-chTK Mladosť Košice  
4Gallo Michal15.11. 20222011M-ch1.TK Rožňava 5
5Herdický Martin21.11. 20222013De-chTJ Sokol Prešov  
6Hradický Tomáš16.11. 20222011M-chTK Mladosť Košice 53
7Hrbka Chlopčík Jacob16.11. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov 89
8Janda Sebastián20.11. 20222011M-chTJT Michalovce 9
9Kazimír Tomáš16.11. 20222012M-chTenis Komplex Košice 48
10Kimak Maximilian16.11. 20222012M-chTJT Michalovce 42
11Klobušník Martin15.11. 20222012M-chTK Mladosť Košice  
12Kovalčík Matej17.11. 20222012M-chTenisová akadémia Prešov 157
13Kunovjánek Adam16.11. 20222011M-chTJT Michalovce 23
14Lichvár Adam16.11. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov 45
15Lukáč Tomáš22.11. 20222012M-chTJ Sokol Prešov 100
16Lukča Matúš15.11. 20222011M-chTJ Sokol Prešov 26
17Mihók Kristián18.11. 20222012M-chMŠK Poprad-Tatry 56
18Mišík Samuel16.11. 20222011M-chTK Profitennis Academy Prešov 31
19Naď Samuel15.11. 20222011M-chTK Mladosť Košice 22
20Nguyen Huu Minh Tiep16.11. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov 29
21Norko Tibor25.11. 20222013De-chTJ Sokol Prešov  
22Pagurko Leonard16.11. 20222011M-chTJ Sokol Prešov 55
23Šabľa Martin Samuel17.11. 20222013De-chTK Mladosť Košice  
24Saluga Samuel18.11. 20222012M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 17
25Šesták Samuel18.11. 20222011M-chTK Mladosť Košice 15
26Šimko Filip24.11. 20222013De-chTJT Michalovce  
27Štofan Dominik15.11. 20222011M-chTK Mladosť Košice 10
28Thern Alessandro24.11. 20222012M-chTKM Betliar  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk