Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090126 - Tenis team Nové Zámky | |||
Názov turnaja: | TENIS TEAM CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Čerešňová 11, 940 02 Nové Zámky | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hodrušský Branislav (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 26.07.2023 | Termín do: | 28.07.2023 | |
Kontakt: | Mgr. Matúš Kráľ | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421944401094, | |||
Kontakt e-mail: | matus.kral01@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 07. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 25.07.2023 9:00 | V mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 25.07.2023 9:00 | V mieste konania |
Poznámky:
rozpis, vyžrebovanie CH / vyžrebovanie D, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Branislav Hodrušský
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Varga Tadeáš | |||
26. 07. 2023 10:30 | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ďuris Lucas | ||||
26. 07. 2023 10:30 | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Marčišin Andrej | ||||
6:4 6:2 | 26. 07. 2023 13:30 | ||||
6. | Polák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Svitek Samuel | ||||
26. 07. 2023 13:30 | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Šalgovič Ľudovít | |||
26. 07. 2023 13:30 | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Drgoňa Tomáš | ||||
26. 07. 2023 13:30 | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Maradi Márk | ||||
26. 07. 2023 13:00 | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
26. 07. 2023 13:30 | |||||
16. | Závodský Karol | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
26. 07. 2023 13:30 | |||||
18. | Baťala Branislav | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
26. 07. 2023 13:30 | |||||
20. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
26. 07. 2023 13:30 | |||||
22. | Gőgh Oliver | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
26. 07. 2023 13:30 | |||||
24. | (3-4) | Babindai Matias | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. 07. 2023 13:30 | |||||
26. | Babulic Juraj | 32 16 8 SF F | |||
27. | Lipták Erik | ||||
6:2 6:2 | 26. 07. 2023 10:30 | ||||
28. | Čulman Nataniel | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
26. 07. 2023 10:30 | |||||
30. | Mikuška Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
26. 07. 2023 10:30 | |||||
32. | (2) | Polách Jaroslav | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šalgovič Ľ. Ďuris L. | |||
26. 07. 2023 00:00 | |||||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Závodský K. Svitek S. | ||||
6:0 6:2 | 26. 07. 2023 00:00 | ||||
4. | Baťala B. Marčišin A. | 8 SF F | |||
5. | Babindai M. Maradi M. | ||||
6:3 6:2 | 26. 07. 2023 00:00 | ||||
6. | Lipták E. Gőgh O. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
26. 07. 2023 00:00 | |||||
8. | (2) | Polách J. Polák L. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 49 | ||||
2 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 58 | ||||
3 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 60 | ||||
4 | Babindai Matias | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | 105 | ||||
5 | Lipták Erik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
6 | Ďuris Lucas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 116 | ||||
7 | Drgoňa Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | 177 | ||||
8 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 190 | ||||
9 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
10 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
11 | Závodský Karol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
13 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
14 | Mikuška Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tajch Nová Baňa | |||||
15 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
16 | Gőgh Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Šaľa | |||||
17 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | |||||
18 | Maradi Márk | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brutenič Marko | 25. 07. 2023 20:39 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Kováčik Šimon | 19. 07. 2023 17:22 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Krištofovič Lukáš | 23. 07. 2023 17:08 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 76 | ||||
4 | Mamedgulyyev Azat | 06. 07. 2023 23:46 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
5 | Sojka Samuel | 21. 07. 2023 15:23 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
6 | Zalka Roland | 24. 07. 2023 05:56 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 95 | ||||
7 | Závodný Lukáš | 22. 07. 2023 11:19 | 2011 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra |