Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | HAMELN CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Vrábel Emil (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Macko Tibor (A) | |||
Termín od: | 29.07.2023 | Termín do: | 30.07.2023 | |
Kontakt: | Andrej Bartovic | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905645074, | |||
Kontakt e-mail: | bartovic@abcontact.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 64 | 32 | - | 29.07.2023 08:30 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 64 | 32 | - | 29.07.2023 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa
VR: Emil Vrábel, ZVR: Tibor Macko
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Matúš Marcel | |||
29. 07. 2023 00:00 | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Valko Michal | ||||
6:3 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
4. | Gono Mathias | 32 16 8 SF F | |||
5. | Sojka Samuel | ||||
6:0 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
6. | Madový Matej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Riška Alan | ||||
6:1 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
8. | (5-8) | Mihálik Július | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Šlauka Jakub | |||
6:0 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
10. | Hlucháň Teodor | 32 16 8 SF F | |||
11. | Marčišin Andrej | ||||
6:1 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
12. | Chalás Denis | 32 16 8 SF F | |||
13. | Firit Colin | ||||
6:4 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
14. | Farkašovský Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | Bartek Mathias | ||||
6:1 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
16. | (5-8) | Chalás Dávid | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Heteš Šimon | |||
6:1 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
18. | Kočenda Peter | 32 16 8 SF F | |||
19. | Drahovský Damien | ||||
6:1 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
20. | Marhevka Michal | 32 16 8 SF F | |||
21. | Bunney Artur | ||||
6:1 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
22. | Ferkodič Ryan | 32 16 8 SF F | |||
23. | Malec Šimon | ||||
6:0 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
24. | (3-4) | Martiška Gabriel | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Potočár Samuel | |||
6:1 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
26. | Anijar Liam | 32 16 8 SF F | |||
27. | Demeš Alex | ||||
6:0 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
28. | Foltin Jakub | 32 16 8 SF F | |||
29. | Rana Mustafa Uzair | ||||
6:0 | 29. 07. 2023 00:00 | ||||
30. | Čulman Nataniel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
29. 07. 2023 00:00 | |||||
32. | (2) | Fuska Timotej | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Matúš Marcel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
2 | Fuska Timotej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
3 | Martiška Gabriel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tenkur Trenčín | |||||
4 | Šlauka Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
5 | Chalás Denis | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
6 | Potočár Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
7 | Riška Alan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
8 | Bartek Mathias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
9 | Bunney Artur | 31.10.2023 !!! | 2014 | De-ch | TK Šaľa | |||||
10 | Ferkodič Ryan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
11 | Mihálik Július | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | |||||
12 | Gono Mathias | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
13 | Valko Michal | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
14 | Madový Matej | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tenkur Trenčín | |||||
15 | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
16 | Farkašovský Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | |||||
17 | Hlucháň Teodor | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK AS Trenčín | |||||
18 | Sojka Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
19 | Firit Colin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | |||||
20 | Demeš Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | LTC Leopoldov | |||||
21 | Chalás Dávid | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
22 | Heteš Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | JJ Tenis Trnava | |||||
23 | Anijar Liam | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Pro Set Bratislava | |||||
24 | Drahovský Damien | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
25 | Rana Mustafa Uzair | 31.10.2023 !!! | 2014 | De-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
26 | Marhevka Michal | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
27 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
28 | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
29 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | |||||
30 | Foltin Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Inter Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bohát Sebastián | 16. 07. 2023 07:20 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
2 | Brejka Hugo | 25. 07. 2023 09:20 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
3 | Farkašovský Filip | 22. 07. 2023 13:01 | 2014 | De-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
4 | Kováč Boris | 29. 07. 2023 08:38 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
5 | Kováčik Šimon | 26. 07. 2023 21:08 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Lukačovič Ján | 28. 07. 2023 12:25 | 2013 | M-ch | TK ESO Piešťany | |||||
7 | Markovič Markus | 24. 07. 2023 16:42 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
8 | Vážny Filip | 25. 07. 2023 21:16 | 2014 | De-ch | TK Baník Prievidza | |||||
9 | Vrábel Samuel | 22. 07. 2023 20:53 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava |