Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE TROPHY CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 29.06.2023 | Termín do: | 03.07.2023 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 28.06.2023 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 28.06.2023 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Tomáš Boleman, ZVR: Lucia Kollárová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kolodžej Filip | |||
29. 06. 2023 11:00 | |||||
2. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Kučera Richard | ||||
29. 06. 2023 11:00 | |||||
4. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Taha Adam | ||||
6:1 6:4 | 29. 06. 2023 08:30 | ||||
6. | Kolárik Igor | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | (9-16) | Adamović Andrej | |||
29. 06. 2023 12:30 | |||||
8. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | (9-16) | Švarc Lukáš | |||
29. 06. 2023 12:30 | |||||
10. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Michalka Jakub | ||||
6:4 6:2 | 29. 06. 2023 08:30 | ||||
12. | Czinege Norbert | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Rampach Šimon | ||||
6:1 6:2 | 29. 06. 2023 08:30 | ||||
14. | Gramblička Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | (5-8) | Krajčovič Tomáš | |||
29. 06. 2023 12:30 | |||||
16. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
17. | (3-4) | Faga Sebastián | |||
29. 06. 2023 12:30 | |||||
18. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
19. | Sanson Matteo | ||||
6:1 6:4 | 29. 06. 2023 08:30 | ||||
20. | Kucharek Kristián | 64 32 16 8 SF F | |||
21. | Gál Milan | ||||
6:4 6:4 | 29. 06. 2023 12:30 | ||||
22. | Krnáč Lukas | 64 32 16 8 SF F | |||
23. | (9-16) | Jureňa Martin | |||
29. 06. 2023 15:30 | |||||
24. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
25. | (9-16) | Hlóska Viktor | |||
29. 06. 2023 12:30 | |||||
26. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
27. | Varga Tadeáš | ||||
6:0 6:0 | 29. 06. 2023 08:30 | ||||
28. | Šimunič Martin | 64 32 16 8 SF F | |||
29. | Baranovič Tobias | ||||
6:7(0) 6:2 6:2 | 29. 06. 2023 08:30 | ||||
30. | Krpelan Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
29. 06. 2023 12:30 | |||||
32. | (5-8) | Matušík Lukáš | 64 32 16 8 SF F | ||
33. | BYE | ||||
29. 06. 2023 12:30 | |||||
34. | (5-8) | Varinský Tibor | 64 32 16 8 SF F | ||
35. | Pavlysh Oleh | ||||
7:5 6:0 | 29. 06. 2023 08:30 | ||||
36. | Buocik Ján | 64 32 16 8 SF F | |||
37. | Hvorecký Maxim | ||||
6:2 6:0 | 29. 06. 2023 08:30 | ||||
38. | Glos Lukáš | 64 32 16 8 SF F | |||
39. | BYE | ||||
29. 06. 2023 14:00 | |||||
40. | (9-16) | Budoš Lukáš | 64 32 16 8 SF F | ||
41. | BYE | ||||
29. 06. 2023 14:00 | |||||
42. | (9-16) | Roman Filip | 64 32 16 8 SF F | ||
43. | Poritskyy Makar | ||||
6:0 2:6 7:5 | 29. 06. 2023 09:30 | ||||
44. | Bartovic Artur | 64 32 16 8 SF F | |||
45. | Solodchenko Denys | ||||
3:6 6:1 6:1 | 29. 06. 2023 09:30 | ||||
46. | Papuščák Matúš | 64 32 16 8 SF F | |||
47. | BYE | ||||
29. 06. 2023 14:00 | |||||
48. | (3-4) | Turóci Timotej | 64 32 16 8 SF F | ||
49. | BYE | ||||
29. 06. 2023 14:00 | |||||
50. | (5-8) | Tóth Michal | 64 32 16 8 SF F | ||
51. | Fleischmann Jakub | ||||
6:3 6:1 | 29. 06. 2023 09:30 | ||||
52. | Medvecký Matej | 64 32 16 8 SF F | |||
53. | Pollák Tobias | ||||
6:1 6:1 | 29. 06. 2023 09:30 | ||||
54. | Černák Mathias | 64 32 16 8 SF F | |||
55. | BYE | ||||
29. 06. 2023 14:00 | |||||
56. | (9-16) | Maruščák Tomáš | 64 32 16 8 SF F | ||
57. | BYE | ||||
29. 06. 2023 14:00 | |||||
58. | (9-16) | Jendrejský Nicolas | 64 32 16 8 SF F | ||
59. | Siqueira Lukas | ||||
6:2 6:1 | 29. 06. 2023 09:30 | ||||
60. | Rodek Alex | 64 32 16 8 SF F | |||
61. | BYE | ||||
29. 06. 2023 11:00 | |||||
62. | Kucharek Filip | 64 32 16 8 SF F | |||
63. | BYE | ||||
29. 06. 2023 11:00 | |||||
64. | (2) | Horváth Lukáš | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kolodžej F. Turóci T. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kucharek F. Krpelan J. | ||||
6:0 6:4 | |||||
4. | Bartovic A. Krajčovič T. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Tóth M. Hlóska V. | |||
6:1 2:6 10:4 | |||||
6. | Švarc L. Fleischmann J. | 16 8 SF F | |||
7. | Taha A. Adamović A. | ||||
6:2 7:5 | |||||
8. | Budoš L. Gramblička A. | 16 8 SF F | |||
9. | Hvorecký M. Papuščák M. | ||||
6:4 1:6 10:8 | |||||
10. | Poritskyy M. Solodchenko D. | 16 8 SF F | |||
11. | Jureňa M. Siqueira L. | ||||
6:2 6:4 | |||||
12. | (3-4) | Horváth L. Maruščák T. | 16 8 SF F | ||
13. | Roman F. Matušík L. | ||||
6:2 6:2 | |||||
14. | Michalka J. Rampach Š. | 16 8 SF F | |||
15. | Sanson M. Šimunič M. | ||||
7:5 6:3 | |||||
16. | (2) | Varinský T. Faga S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 8 | ||||
2 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 13 | ||||
3 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 15 | ||||
4 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
5 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
6 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
7 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 26 | ||||
8 | USP | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 29 | |||
9 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 30 | ||||
10 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 30 | ||||
11 | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 33 | ||||
12 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 34 | ||||
13 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
14 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 41 | ||||
15 | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 42 | ||||
16 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 46 | ||||
17 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
18 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 48 | ||||
19 | USP | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 50 | |||
20 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 51 | ||||
21 | USP | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | |||
22 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
23 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 59 | ||||
24 | USP | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 60 | |||
25 | Medvecký Matej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | 64 | ||||
26 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 64 | ||||
27 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | ||||
28 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
29 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 74 | ||||
30 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 84 | ||||
31 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
32 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 105 | ||||
33 | Černák Mathias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 105 | ||||
34 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 124 | ||||
35 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 130 | ||||
36 | Gál Milan | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 130 | ||||
37 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
38 | Glos Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 152 | ||||
39 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 152 | ||||
40 | USP | Rodek Alex | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 182 | |||
41 | USP | Czinege Norbert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 241 | |||
42 | USP | Kucharek Kristián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 250 | |||
43 | USP | Sanson Matteo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
44 | USP | Poritskyy Makar | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||
45 | USP | Pollák Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
46 | USP | Solodchenko Denys | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 26. 06. 2023 12:15 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 45 | ||||
2 | Adamča Martin | 27. 06. 2023 09:34 [N] | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
3 | Andel Adam | 26. 06. 2023 22:08 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
4 | Bariak Jakub Emil | 24. 06. 2023 20:08 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | ||||
5 | Gibala Dominik | 19. 06. 2023 20:01 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
6 | Gróf Leonard | 02. 06. 2023 23:01 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 40 | ||||
7 | Konopka Marek | 26. 06. 2023 17:25 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 124 | ||||
8 | Košťany Patrik | 03. 06. 2023 22:27 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
9 | Kováčik Juraj | 20. 06. 2023 13:58 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
10 | Krajčír Samuel Alexander | 27. 06. 2023 07:56 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 5 | ||||
11 | Lackovič Samuel | 16. 06. 2023 12:36 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 36 | ||||
12 | Lisko Pavol | 24. 06. 2023 14:19 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 87 | ||||
13 | Lörinčík Max | 27. 06. 2023 11:28 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 22 | ||||
14 | Lupták Richard | 19. 06. 2023 10:38 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 43 | ||||
15 | Mačej Dominik | 20. 06. 2023 21:11 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | ||||
16 | Pagáč Lukáš | 26. 06. 2023 21:06 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 78 | ||||
17 | Petráško Matúš | 18. 06. 2023 08:19 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 3 | ||||
18 | Piroha Matúš | 25. 06. 2023 09:58 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
19 | Rapant Matej | 26. 06. 2023 19:24 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 97 | ||||
20 | Rusnák Jakub | 19. 06. 2023 18:58 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 71 | ||||
21 | Sirota Daniel | 25. 06. 2023 16:34 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
22 | Sobihard Peter | 18. 06. 2023 19:53 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 80 | ||||
23 | Urbánoš Alex | 25. 06. 2023 14:29 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 154 | ||||
24 | Urbánoš Filip | 25. 06. 2023 14:31 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 6 | ||||
25 | Vanta Michal | 19. 06. 2023 21:12 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 14 | ||||
26 | Vaškanin Filip | 26. 06. 2023 19:52 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
27 | Žembery Martin | 24. 06. 2023 18:36 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 30 |