Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR A BSK TOUR 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 03.08.2023 | Termín do: | 06.08.2023 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 02.08.2023 08:30 | Lysáková 1 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 02.08.2023 08:30 | Lysáková 1 |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram a poradie zápasov, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kolodžej Filip | |||
03. 08. 2023 08:00 | |||||
2. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Rodek Alex | ||||
03. 08. 2023 08:00 | |||||
4. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Janda Sebastián | ||||
6:0 6:2 | 03. 08. 2023 08:00 | ||||
6. | Oles Nikolas | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Malček Jakub | ||||
03. 08. 2023 08:00 | |||||
8. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Konopka Marek | ||||
03. 08. 2023 08:00 | |||||
10. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Černák Mathias | ||||
03. 08. 2023 08:00 | |||||
12. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Vaškanin Lukáš | ||||
03. 08. 2023 08:00 | |||||
14. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | (5-8) | Švarc Lukáš | |||
03. 08. 2023 03:00 | |||||
16. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
17. | (3-4) | Turóci Timotej | |||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
18. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
19. | Sanson Matteo | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
20. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
21. | Kucharek Filip | ||||
6:2 6:2 | 03. 08. 2023 08:00 | ||||
22. | Bariak Jakub Emil | 64 32 16 8 SF F | |||
23. | Mamedgulyyev Azat | ||||
03. 08. 2023 10:15 | |||||
24. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
25. | Taha Adam | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
26. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
27. | Vaškanin Filip | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
28. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
29. | Michalka Jakub | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
30. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
32. | (5-8) | Jendrejský Nicolas | 64 32 16 8 SF F | ||
33. | BYE | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
34. | (5-8) | Budoš Lukáš | 64 32 16 8 SF F | ||
35. | BYE | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
36. | Gramblička Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
37. | BYE | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
38. | Fleischmann Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
39. | BYE | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
40. | Piroha Matúš | 64 32 16 8 SF F | |||
41. | BYE | ||||
03. 08. 2023 10:15 | |||||
42. | Paluga Richard | 64 32 16 8 SF F | |||
43. | Gulej Kini | ||||
6:2 6:2 | 03. 08. 2023 08:00 | ||||
44. | Kucharek Kristián | 64 32 16 8 SF F | |||
45. | BYE | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
46. | Suchánek Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
47. | BYE | ||||
03. 08. 2023 09:30 | |||||
48. | (3-4) | Krajčovič Tomáš | 64 32 16 8 SF F | ||
49. | BYE | ||||
50. | (5-8) | Matušík Lukáš | 64 32 16 8 SF F | ||
51. | BYE | ||||
03. 08. 2023 09:00 | |||||
52. | Bartovic Artur | 64 32 16 8 SF F | |||
53. | BYE | ||||
03. 08. 2023 10:15 | |||||
54. | Siqueira Lukas | 64 32 16 8 SF F | |||
55. | BYE | ||||
03. 08. 2023 10:15 | |||||
56. | Šišovský Alexander | 64 32 16 8 SF F | |||
57. | BYE | ||||
03. 08. 2023 10:15 | |||||
58. | Pavlysh Oleh | 64 32 16 8 SF F | |||
59. | Poritskyy Makar | ||||
6:0 6:0 | 03. 08. 2023 10:15 | ||||
60. | Polkan Leon | 64 32 16 8 SF F | |||
61. | BYE | ||||
03. 08. 2023 10:15 | |||||
62. | Kučera Richard | 64 32 16 8 SF F | |||
63. | BYE | ||||
03. 08. 2023 10:15 | |||||
64. | (2) | Bobošík Martin | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Matušík L. Bobošík M. | |||
03. 08. 2023 00:00 | |||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kucharek F. Konopka M. | ||||
03. 08. 2023 00:00 | |||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Budoš L. Siqueira L. | |||
03. 08. 2023 00:00 | |||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Oles N. Kučera R. | ||||
6:0 6:2 | 03. 08. 2023 00:00 | ||||
8. | Taha A. Paluga R. | 16 8 SF F | |||
9. | Švarc L. Sanson M. | ||||
6:1 6:1 | 03. 08. 2023 00:00 | ||||
10. | Michalka J. Vaškanin F. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
03. 08. 2023 00:00 | |||||
12. | (3-4) | Gramblička A. Fleischmann J. | 16 8 SF F | ||
13. | Jendrejský N. Suchánek A. | ||||
6:1 6:2 | 03. 08. 2023 00:00 | ||||
14. | Janda S. Pavlysh O. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
03. 08. 2023 00:00 | |||||
16. | (2) | Bartovic A. Krajčovič T. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 8 | ||||
2 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
3 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
4 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
5 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 26 | ||||
6 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 30 | ||||
7 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
8 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 41 | ||||
9 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 48 | ||||
10 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 51 | ||||
11 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | ||||
12 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
13 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | ||||
14 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
15 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
16 | Paluga Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 73 | ||||
17 | Malček Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 75 | ||||
18 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
19 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
20 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | ||||
21 | Janda Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 101 | ||||
22 | Černák Mathias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 105 | ||||
23 | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 114 | ||||
24 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 124 | ||||
25 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | ||||
26 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
27 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 152 | ||||
28 | Rodek Alex | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 182 | ||||
29 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 230 | ||||
30 | Kucharek Kristián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 250 | ||||
31 | Sanson Matteo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
32 | Polkan Leon | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
33 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
34 | Poritskyy Makar | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
35 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
36 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamča Martin | 29. 06. 2023 07:35 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
2 | Buocik Ján | 31. 07. 2023 13:22 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 59 | ||||
3 | Czinege Norbert | 29. 07. 2023 21:43 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 241 | ||||
4 | Gál Milan | 28. 07. 2023 17:55 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 130 | ||||
5 | Gergeľ Maximilián | 24. 07. 2023 13:58 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
6 | Gibala Dominik | 25. 07. 2023 21:10 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
7 | Glos Lukáš | 30. 07. 2023 18:46 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 152 | ||||
8 | Halás Vladimír | 28. 07. 2023 15:26 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 57 | ||||
9 | Hvorecký Maxim | 31. 07. 2023 13:36 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 50 | ||||
10 | Jureňa Martin | 01. 08. 2023 07:27 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 30 | ||||
11 | Krpelan Jakub | 12. 07. 2023 06:39 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 124 | ||||
12 | Lupták Richard | 31. 07. 2023 15:04 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 43 | ||||
13 | Paľko Adam | 30. 07. 2023 10:50 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 25 | ||||
14 | Papuščák Matúš | 28. 07. 2023 10:37 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 105 | ||||
15 | Rampach Šimon | 21. 07. 2023 21:09 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 60 | ||||
16 | Romaniuta Yehor | 01. 08. 2023 08:37 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
17 | Sobihard Peter | 31. 07. 2023 13:03 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 80 | ||||
18 | Vancu Adrian | 31. 07. 2023 18:49 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 49 | ||||
19 | Vanta Michal | 31. 07. 2023 15:58 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 14 |