www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090117 - Hi-Ten TAC D. Streda
Názov turnaja:HITEN CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Ulica Sv. Kristófa Dunajská Streda
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Jobus Miroslav (B) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Klempa Zalán (C)   
Termín od:03.12.2022 Termín do:05.12.2022
Kontakt:Zalán Klempa
Kontakt tel.:byt - 0915096466, mobil - 0915096466,
Kontakt e-mail:klempa1990@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 12. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-02.12.2022 9:00v mieste konania

Poznámky:

 rozpis, 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Sanson Matteo31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 7
2 Kočiš Martin31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 12
3 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 22
4 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava 24
5 Mészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky 28
6 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 34
7 Ondrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica 37
8 Murín Samuel31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 39
9 Kubiš Alexander31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice 44
10 Mik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza 46
11 Tomašovič Ľubomír31.10.20242012M-chTC EMPIRE Trnava 52
12 Štrba Matúš31.10.20232011M-chUnited Tennis Academy BA 57
13 Šalgovič Ľudovít31.10.20232011M-chTK HSC Piešťany 60
14 Kabát Marek31.10.20242012M-chTK ŠTK Šamorín 69
15 Juríček Jáchym31.10.20242012M-chTK Žilina 72
16 Husovský Jakub31.10.20232011M-chTK PROFI Senec 80
17 Zalka Roland31.10.20242012M-chHi-Ten TAC D. Streda 95
18 Piroha Matúš31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 100
19 Babindai Matias31.10.20242012M-chMŠO Štúrovo 105
20 Ďuris Lucas31.10.20242012M-chTK ŠTK Šamorín 116
21 Riedl Sebastián31.10.20242012M-chHi-Ten TAC D. Streda  
22 Gregor Tomáš31.10.20242012M-chPlay Tennis Malinovo  
23 Romaniuta Yehor31.10.20232011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
24 Polák Lukáš31.10.20232013De-chTenis team Nové Zámky  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Mamedgulyyev Azat15. 11. 20222011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Noga Oliver26. 11. 20222012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
2Kurilla Norbert27. 11. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava 43
3Malinka Igor22. 11. 20222012M-chTC Topoľčany 18
4Krnáč Michal20. 11. 20222012M-chTK Slovan Bratislava 21
5Klement Xavier21. 11. 20222012M-chJ&F-it V. Úľany 25
6Zuberec Samuel21. 11. 20222012M-chJ&F-it V. Úľany 27
7Polách Jaroslav23. 11. 20222012M-chTK Spartak Komárno 58
8Varga Oliver22. 11. 20222011M-chMBTK Dunajská Streda 144
9Šarovič Nikola25. 11. 20222013De-chHi-Ten TAC D. Streda  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Koppan David23. 11. 2022 21:112012M-chDetská tenisová škola Nitra  
2Svitek Samuel27. 11. 2022 13:302012M-chTK Slávia SPU Nitra  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk