'
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | PLAY TENNIS ELFO CLUB MALINOVO,Družstevná 575, MALINOVO 900 45 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Koberec | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 18.02.2023 | Termín do: | 19.02.2023 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 918542116, mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 02. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 17.02.2023 11:00 | PLAY TENIS ELFO CLUB |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 17.02.2023 11:00 | PLAY TENIS ELFO CLUB |
Poznámky:
rozpis, vyžrebovanie CH / D, výsledky CH / D, správa
VR: Patrik Valo
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | BYE | |||
2. | BYE | ||||
3. | BYE | ||||
4. | BYE | ||||
5. | (3-4) | BYE | |||
6. | BYE | ||||
7. | BYE | ||||
8. | BYE | ||||
9. | BYE | ||||
10. | BYE | ||||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | BYE | |||
13. | BYE | ||||
14. | BYE | ||||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | BYE |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Zimáň Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
2 | Mihal Matej | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | TK Petržalka | |||||
3 | Temchenkov Maksym | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
4 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
5 | Rodina Patrik | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Mitošinka Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK PROFI Senec | |||||
7 | Bartoš Juraj | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC TALENT Bratislava | |||||
8 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
9 | Večera Kamil | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
10 | Markovič Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
11 | Vážny Filip | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Baník Prievidza | |||||
12 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
13 | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
14 | Galád Ján | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | Fresh club Zvolen | |||||
15 | Smetana Radek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | |||||
16 | Kostoláni Vincent | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Fresh club Zvolen |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartek Mathias | 14. 02. 2023 07:42 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
2 | Danninger Sebastian | 14. 02. 2023 08:09 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Ďuriš Tomáš | 07. 02. 2023 18:29 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | |||||
4 | Horváth Peter | 14. 02. 2023 15:20 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Karaba Samuel | 16. 02. 2023 06:29 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
6 | Kováčik Šimon | 13. 02. 2023 14:25 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Marhevka Michal | 13. 02. 2023 17:51 | 2015 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Šereš Damián | 15. 02. 2023 08:13 | 2013 | M-ch | TC Stupava | |||||
9 | Vrábel Samuel | 15. 02. 2023 14:19 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava |