' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Taraflex
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C)   
Termín od:10.12.2022 Termín do:13.12.2022
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 12. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-09.12.2022 09:00v mieste konania
mladšie žiačky3216-09.12.2022 09:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Filip Kratochvíla
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (príp. sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu: SK42 7500 0000 0040 0118 2457

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matteo Sanson 
   10.12.2022 09:45
2. BYE 
 
3. Pavol Martišek 
   10.12.2022 09:45
4. BYE 
 
5. Andrej Soboňa 
   10.12.2022 08:30
6. Marco Miko 
 
7. (5-8)Michal Krnáč 
   10.12.2022 12:15
8. BYE 
 
9. (3-4)Milan Gál 
   10.12.2022 11:00
10. BYE 
 
11. Danny Kollár 
   10.12.2022 11:00
12. BYE 
 
13. Branislav Bruno Rapavý 
   10.12.2022 08:30
14. Lukáš Vaškanin 
 
15. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   10.12.2022 12:15
16. (5-8)BYE 
 
17. BYE 
   10.12.2022 12:15
18. (5-8)Adam Suchánek 
 
19. Rene Gróf 
   10.12.2022 08:30
20. Matúš Piroha 
 
21. BYE 
   10.12.2022 11:00
22. Norbert Kurilla 
 
23. BYE 
   10.12.2022 11:00
24. (3-4)Martin Kočiš 
 
25. BYE 
   10.12.2022 13:30
26. (5-8)Paris Hamar 
 
27. Šimon Kováčik 
   10.12.2022 09:45
28. Matúš Štrba 
 
29. BYE 
   10.12.2022 11:00
30. David Stopka 
 
31. BYE 
   10.12.2022 11:00
32. (2)Leonard Nipča 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Gál M.  Nipča L. 
   10.12.2022
2. BYE 
 
3. Suchánek A.  Piroha M. 
   10.12.2022 13:00
4. Štrba M.  Stopka D. 
 
5. BYE 
   10.12.2022 13:00
6. Hamar P.  Kurilla N. 
 
7. BYE 
   10.12.2022 13:00
8. (2)Kočiš M.  Krnáč M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Sanson Matteo31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 7
2 Nipča Leonard31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 11
3 Kočiš Martin31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 12
4 Gál Milan31.10.20232011M-chTK Petržalka 13
5 Krnáč Michal31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 21
6 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava 24
7 Hamar Paris31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 32
8 Kurilla Norbert31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 43
9 Štrba Matúš31.10.20232011M-chUnited Tennis Academy BA 57
10 Vaškanin Lukáš31.10.20242012M-chTK Tennis Classic Bratislava 84
11REGSoboňa Andrej31.10.20232011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 98
12 Miko Marco31.10.20232011M-chTK Petržalka 100
13 Piroha Matúš31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 100
14 Stopka David31.10.20232011M-chTC TALENT Bratislava 121
15NVKMartišek Pavol31.10.20242012M-chTK Petržalka 190
16 Kollár Danny31.10.20232013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
17 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20232011M-chSlovenský tenisový zväz  
18USPKováčik Šimon31.10.20232013De-chTK Slávia STU Bratislava  
19 Gróf Rene31.10.20232013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
20NVKRapavý Branislav Bruno31.10.20242012M-chTK Petržalka  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gregor Tomáš07. 12. 2022 22:162012M-chPlay Tennis Malinovo  
2Husovský Jakub09. 12. 2022 08:232011M-chTK PROFI Senec 80
3Kollár Johnny08. 12. 2022 15:292011M-chTK Tennis Classic Bratislava 30
4Kovačik Šimon07. 12. 2022 13:302013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
5Kozel Oliver06. 12. 2022 09:122013De-chTK Petržalka  
6Kucharek Kristián10. 12. 2022 10:072011M-chTK Tennis Classic Bratislava 34
7Kurhajec Marián08. 12. 2022 06:112012M-chTK Slovan Bratislava 47
8Murín Samuel08. 12. 2022 10:042011M-chTK Tennis Classic Bratislava 39
9Šatánek Jakub04. 12. 2022 10:082012M-chTK Petržalka  
10Taha Adam07. 12. 2022 23:192011M-chTK Slávia STU Bratislava 3
11Závodský Karol05. 12. 2022 13:482012M-chTK Slávia STU Bratislava  
12Zíka Juraj29. 11. 2022 08:432011M-chTenisový klub Dúbravka BA  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk