'
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | PLAY TENNIS ELFO CLUB Malinovo, Družstevná 575, Malinovo 900 45 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Koberec | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.12.2022 | Termín do: | 18.12.2022 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 918542116, mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 12. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 16.12.2022 11:00 | PLAY TENIS ELFO CLUB |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 16.12.2022 11:00 | PLAY TENIS ELFO CLUB |
Poznámky:
rozpis, žrebovanie CH / D, výsledky CH / D, správa
VR: Patrik Valo
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lajdová Nina | 31.10.2025 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
2 | USP | Zimová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||
3 | USP | Šemrincová Ema | 31.10.2023 !!! | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||
4 | Bálintová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
5 | Tanková Tiffany | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Vasylyk Veronika | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
7 | Halecká Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
8 | Demeterová Paulína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
9 | Kosibová Eliška | 31.10.2023 !!! | 2014 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
10 | Danišová Sára | 31.10.2023 !!! | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
11 | Lyžičiarová Radoslava | 31.10.2025 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | |||||
12 | Ilavská Laura | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
13 | Marhevková Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Nováková Olívia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
15 | Ráczová Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
16 | USP | Kukučková Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||
17 | Holecová Chiara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
18 | USP | Mutkovičová Amia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
19 | USP | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Böhmová Olívia | 11. 12. 2022 14:29 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
2 | Böhmová Sofia | 11. 12. 2022 14:29 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
3 | Bolebruchová Emma | 13. 12. 2022 18:49 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
4 | Gombarček Rebeka | 29. 11. 2022 20:57 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Gróf Isabella | 02. 01. 2023 14:18 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
6 | Havlíková Tereza | 21. 12. 2022 12:31 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | |||||
7 | Helmešová Viktoria | 21. 12. 2022 12:50 | 2013 | M-d | Tenis team Nové Zámky | |||||
8 | Jedináková Nina | 13. 12. 2022 20:53 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
9 | Kutejová Natália | 13. 12. 2022 11:44 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
10 | Machavová Mia | 01. 12. 2022 10:51 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
11 | Massayová Bianca | 15. 12. 2022 19:48 | 2014 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
12 | Nemec Carla Cara | 14. 12. 2022 17:27 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Rodeková Linda | 14. 12. 2022 20:58 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | |||||
14 | Weissová Simona | 11. 12. 2022 12:12 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice |