' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - Tenisový klub Dúbravka BA
Názov turnaja:MČ DÚBRAVKA TOUR 2023
Miesto konania (adresa dvorcov):Lysáková 1, Bratislava Dúbravka
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Vavro Michal (A)   
Termín od:26.11.2022 Termín do:28.11.2022
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0902144139,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 11. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-25.11.2022 8:30Lysáková 1
mladšie žiačky3216-25.11.2022 8:30Lysákova 1

Poznámky:

 rozpis, 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matteo Sanson 
   26.11.2022 11:30
2. BYE 
 
3. Maximilián Lempochner 
   26.11.2022 08:00
4. Juraj Zíka 
 
5. Jáchym Juríček 
   26.11.2022 08:00
6. Lucas Ďuris 
 
7. Yehor Romaniuta 
   26.11.2022 08:00
8. (5-8)Patrik Mészáros 
 
9. (3-4)Igor Malinka 
   26.11.2022 09:00
10. Alex Urbánoš 
 
11. Marco Miko 
   26.11.2022 09:00
12. Azat Mamedgulyyev 
 
13. Šimon Kováčik 
   26.11.2022 09:00
14. Norbert Kurilla 
 
15. Lukáš Polák 
   26.11.2022 09:00
16. (5-8)Paris Hamar 
 
17. (5-8)Johnny Kollár 
   26.11.2022 10:15
18. Maximilián Ondrej 
 
19. Oliver Kozel 
   26.11.2022 10:15
20. Ľudovít Šalgovič 
 
21. Matias Babindai 
   26.11.2022 10:15
22. Jakub Husovský 
 
23. Marko Šupica 
   26.11.2022 10:15
24. (3-4)Michal Krnáč 
 
25. (5-8)Adam Suchánek 
   26.11.2022 11:30
26. Danny Kollár 
 
27. Karol Závodský 
   26.11.2022 11:30
28. Matúš Štrba 
 
29. Kristián Kucharek 
   26.11.2022 08:00
30. Marek Kabát 
 
31. BYE 
   26.11.2022 11:30
32. (2)Martin Kočiš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Suchánek A.  Krnáč M. 
   27.11.2022 12:00
2. BYE 
 
3. Kabát M.  Malinka I. 
   27.11.2022 12:00
4. BYE 
 
5. (3-4)Ondrej M.  Mészáros P. 
   27.11.2022 14:00
6. BYE 
 
7. Zíka J.  Závodský K. 
   27.11.2022 12:00
8. Mamedgulyyev A.  Štrba M. 
 
9. Husovský J.  Kováčik Š. 
   27.11.2022 12:00
10. Sanson M.  Romaniuta Y. 
 
11. BYE 
   27.11.2022 14:00
12. (3-4)Hamar P.  Kurilla N. 
 
13. BYE 
   27.11.2022 12:00
14. Kollár D.  Kollár J. 
 
15. BYE 
   27.11.2022 12:00
16. (2)Kucharek K.  Kočiš M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Sanson Matteo31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 7
2 Kočiš Martin31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 12
3 Malinka Igor31.10.20242012M-chTC Topoľčany 18
4 Krnáč Michal31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 21
5 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava 24
6 Mészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky 28
7 Kollár Johnny31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 30
8 Hamar Paris31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 32
9 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 34
10 Ondrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica 37
11 Kurilla Norbert31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 43
12 Šupica Marko31.10.20242012M-chTKM Martin 51
13 Štrba Matúš31.10.20232011M-chUnited Tennis Academy BA 57
14 Šalgovič Ľudovít31.10.20232011M-chTK HSC Piešťany 60
15 Kabát Marek31.10.20242012M-chTK ŠTK Šamorín 69
16 Juríček Jáchym31.10.20242012M-chTK Žilina 72
17 Urbánoš Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 77
18 Husovský Jakub31.10.20232011M-chTK PROFI Senec 80
19 Miko Marco31.10.20232011M-chTK Petržalka 100
20 Babindai Matias31.10.20242012M-chMŠO Štúrovo 105
21 Lempochner Maximilián31.10.20242012M-chUnited Tennis Academy BA 108
22 Ďuris Lucas31.10.20242012M-chTK ŠTK Šamorín 116
23 Mamedgulyyev Azat31.10.20242011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
24 Kozel Oliver31.10.20232013De-chTK Petržalka  
25USPPolák Lukáš31.10.20232013De-chTenis team Nové Zámky  
26USPRomaniuta Yehor31.10.20232011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
27USPKováčik Šimon31.10.20232013De-chTK Slávia STU Bratislava  
28USPZávodský Karol31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava  
29USPKollár Danny31.10.20232013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
30USPZíka Juraj31.10.20242011M-chTenisový klub Dúbravka BA  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Kurhajec Marián23. 11. 2022 21:092012M-chTK Slovan Bratislava 47
2Murín Samuel24. 11. 2022 12:082011M-chTK Tennis Classic Bratislava 39
3Piroha Matúš21. 11. 2022 22:462012M-chTK Slávia STU Bratislava 100
4Šiška Martin22. 11. 2022 09:152011M-chTK HSC Piešťany 69
5Taha Adam22. 11. 2022 07:582011M-chTK Slávia STU Bratislava 3


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk