Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Stevič Kristián (C) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 28.01.2023 | Termín do: | 29.01.2023 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 01. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 27.01.2023 9:00 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 27.01.2023 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa
VR: Kristián Stevič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Smetana Radek | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vrábel Samuel | ||||
6:1 | |||||
4. | Bartek Mathias | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kozel Oliver | ||||
6:2 | |||||
6. | Markovič Markus | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Ozan Simon | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Chalás Dávid | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kurilla Roland | ||||
6:0 | |||||
12. | Šlauka Jakub | 32 16 8 SF F | |||
13. | Vrábel Viliam | ||||
6:0 | |||||
14. | Fuska Timotej | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Matúš Marcel | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Kočenda Peter | 32 16 8 SF F | ||
19. | Marhevka Michal | ||||
6:3 | |||||
20. | Marčišin Andrej | 32 16 8 SF F | |||
21. | Cicutto Hugo | ||||
6:0 | |||||
22. | Gróf Rene | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Filo Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Drahovský Damien | 32 16 8 SF F | ||
27. | Šiška Marek | ||||
6:1 | |||||
28. | Gono Mathias | 32 16 8 SF F | |||
29. | Riška Alan | ||||
skr | |||||
30. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Potočár Samuel | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Smetana Radek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | ||||
2 | USP | Potočár Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
3 | USP | Chalás Dávid | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | ||||
4 | USP | Filo Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
5 | USP | Fuska Timotej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | ||||
6 | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
7 | Šiška Marek | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
8 | Riška Alan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
9 | Bartek Mathias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
10 | Drahovský Damien | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
11 | Gono Mathias | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
12 | Šlauka Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
13 | Cicutto Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
14 | Markovič Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
15 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
16 | Matúš Marcel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | Kurilla Roland | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
18 | Ozan Simon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
19 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
20 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2020 | De-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
21 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | |||||
22 | Marhevka Michal | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
23 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
24 | USP | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brejka Hugo | 02. 01. 2023 18:06 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
2 | Brezovický Samuel | 23. 01. 2023 12:58 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | |||||
3 | Csontó Tobias | 22. 01. 2023 09:56 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | |||||
4 | Ďuriš Tomáš | 17. 01. 2023 12:16 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | |||||
5 | Karaba Samuel | 25. 01. 2023 07:34 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
6 | Kollár Danny | 23. 01. 2023 10:48 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
7 | Kováčik Šimon | 24. 01. 2023 18:48 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Mamedgulyyev Azim | 07. 12. 2022 17:53 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
9 | Popovič Dušan | 22. 01. 2023 14:23 | 2015 | De-ch | TK Inter Bratislava | |||||
10 | Schudich Samuel | 19. 01. 2023 19:46 | 2015 | De-ch | Fresh club Zvolen | |||||
11 | Sojka Samuel | 09. 01. 2023 15:44 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
12 | Tsvihun Artem | 13. 02. 2023 08:02 | 2014 | De-ch | Bratislavský tenisový zväz | |||||
13 | Varga Šimon | 25. 01. 2023 12:24 | 2015 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
14 | Vážny Filip | 08. 01. 2023 10:14 | 2014 | De-ch | TK Baník Prievidza |