www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Názov turnaja:HSC CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:18.02.2023 Termín do:21.02.2023
Kontakt:Kristián Stevič
Kontakt tel.:mobil - 0908069861,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 02. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-17.02.2023 9:00v mieste konania
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamča Martin19.12. 20222012M-chTK ESO Piešťany 8
2Babindai Matias18.01. 20232012M-chMŠO Štúrovo 105
3Baťala Branislav23.12. 20222012M-chTK Slávia SPU Nitra 190
4Čellár Martin31.12. 20222011M-chŠport Park Lúčky 6
5Daniš Július11.01. 20232011M-chTK Ratufa Levice 40
6Ďuris Lucas23.01. 20232012M-chTK ŠTK Šamorín 116
7Gál Milan08.01. 20232011M-chTK Petržalka 13
8Gallo Michal30.12. 20222011M-ch1.TK Rožňava 5
9Gróf Rene21.12. 20222013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
10Hamar Paris18.12. 20222012M-chTK Slávia STU Bratislava 32
11Húsenica Ľuboš11.01. 20232012M-chŠport Park Lúčky 35
12Husovský Jakub08.01. 20232011M-chTK PROFI Senec 80
13Janda Sebastián26.12. 20222011M-chTJT Michalovce 9
14Juríček Jáchym20.12. 20222012M-chTK Žilina 72
15Kočiš Martin19.12. 20222012M-chTK Slovan Bratislava 12
16Kollár Danny03.01. 20232013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
17Kollár Johnny03.01. 20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 30
18Koppan David12.01. 20232012M-chDetská tenisová škola Nitra  
19Kováčik Šimon15.01. 20232013De-chTK Slávia STU Bratislava  
20Kozel Oliver02.01. 20232013De-chTK Petržalka  
21Krnáč Michal20.12. 20222012M-chTK Slovan Bratislava 21
22Kubiš Alexander08.01. 20232011M-chTK Ratufa Levice 44
23Kucharek Kristián04.01. 20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 34
24Kunovjánek Adam26.01. 20232011M-chTJT Michalovce 23
25Malinka Igor12.01. 20232012M-chTC Topoľčany 18
26Mamedgulyyev Azat02.01. 20232011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
27Mészáros Patrik06.01. 20232011M-chTenis team Nové Zámky 28
28Mik Tobias27.12. 20222011M-chTK Baník Prievidza 46
29Mišík Samuel10.01. 20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov 31
30Naď Samuel11.01. 20232011M-chTK Mladosť Košice 22
31Noga Oliver21.01. 20232012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
32Ondrej Maximilián19.12. 20222011M-chTK Nová Dubnica 37
33Paluga Richard16.01. 20232011M-chTK Žilina 4
34Paulík Šimon19.12. 20222011M-chTKM Betliar 69
35Piroha Matúš18.12. 20222012M-chTK Slávia STU Bratislava 100
36Polách Jaroslav13.01. 20232012M-chTK Spartak Komárno 58
37Polák Lukáš24.12. 20222013De-chTenis team Nové Zámky  
38Romaniuta Yehor22.12. 20222011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
39Šalgovič Ľudovít10.01. 20232011M-chTK HSC Piešťany 60
40Saluga Samuel02.01. 20232012M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 17
41Sanson Matteo20.12. 20222012M-chTK Slávia STU Bratislava 7
42Ščepko Alex24.01. 20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 14
43Selinger Nico10.01. 20232011M-chSlovenský tenisový zväz  
44Šesták Samuel05.01. 20232011M-chTK Mladosť Košice 15
45Šiška Martin12.01. 20232011M-chTK HSC Piešťany 69
46Štalmach Dionýz22.12. 20222012M-chTJ Sokol Prešov  
47Štofan Dominik27.12. 20222011M-chTK Mladosť Košice 10
48Štrba Matúš07.01. 20232011M-chUnited Tennis Academy BA 57
49Suchánek Adam19.12. 20222011M-chTK Slávia STU Bratislava 24
50Šupica Marko24.01. 20232012M-chTKM Martin 51
51Svitek Samuel19.12. 20222012M-chTK Slávia SPU Nitra  
52Taha Adam25.01. 20232011M-chTK Slávia STU Bratislava 3
53Thern Alessandro15.01. 20232012M-chTKM Betliar  
54Varga Tadeáš22.12. 20222011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 49
55Vaškanin Lukáš18.12. 20222012M-chTK Tennis Classic Bratislava 84
56Zalka Roland30.12. 20222012M-chHi-Ten TAC D. Streda 95
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Ďuriš Tomáš23.01. 2023 19:002013De-chTK Hradová Lučenec  
2Pollák Tobias27.01. 2023 07:092011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 50


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk