' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Názov turnaja:HSC CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Orviský Ivan (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:02.01.2023 Termín do:05.01.2023
Kontakt:Kristián Stevič
Kontakt tel.:mobil - 0908069861,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 12. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-01.01.2023 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Orviský, ZVR: Kristián Stevič

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Dominik Mačej 
   02.01.2023 08:30
2. Martin Žembery 
 
3. Leonard Nipča 
   02.01.2023 14:30
4. Lukáš Glos 
 
5. Andrej Adamović 
   02.01.2023 08:30
6. Michal Gallo 
 
7. Adam Gramblička 
   02.01.2023 09:30
8. (5-8)Lukáš Horváth 
 
9. (3-4)Filip Kolodžej 
   02.01.2023 09:30
10. Matej Masaryk 
 
11. Martin Šimunič 
   02.01.2023 10:30
12. Lukáš Budoš 
 
13. Maxim Hvorecký 
   02.01.2023 10:30
14. Filip Čierny 
 
15. Milan Gál 
   02.01.2023 12:00
16. (5-8)Martin Bobošík 
 
17. (5-8)Sebastián Faga 
   02.01.2023 12:00
18. Jakub Rusnák 
 
19. Matúš Piroha 
   02.01.2023 13:00
20. Viktor Hlóska 
 
21. Martin Jureňa 
   02.01.2023 13:00
22. Lukas Siqueira 
 
23. Adam Andel 
   02.01.2023 14:30
24. (3-4)Matej Lipták 
 
25. (5-8)Richard Križan 
   02.01.2023 15:30
26. Oleh Pavlysh 
 
27. Marek Konopka 
   02.01.2023 15:30
28. Lukáš Matušík 
 
29. Filip Roman 
   02.01.2023 16:30
30. Michal Tóth 
 
31. Tomáš Krajčovič 
   02.01.2023 16:30
32. (2)Jozef Karas 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Sýkora S.  Križan R. 
   02.01.2023
2. BYE 
 
3. Šimunič M.  Matušík L. 
   02.01.2023
4. Faga S.  Tóth M. 
 
5. (3-4)Bobošík M.  Andel A. 
   02.01.2023
6. Glos L.  Konopka M. 
 
7. Hlóska V.  Žembery M. 
   02.01.2023
8. Čierny F.  Siqueira L. 
 
9. Budoš L.  Adamović A. 
   02.01.2023
10. Nipča L.  Gramblička A. 
 
11. Rusnák J.  Hvorecký M. 
   02.01.2023
12. (3-4)Horváth L.  Kolodžej F. 
 
13. Roman F.  Krajčovič T. 
   02.01.2023
14. Šalgovič Ľ.  Masaryk M. 
 
15. BYE 
   02.01.2023
16. (2)Lipták M.  Karas J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Mačej Dominik31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 2
2 Karas Jozef31.10.20232009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 7
3 Kolodžej Filip31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 8
4 Lipták Matej31.10.20232009S-chTK Slovan Bratislava 10
5 Bobošík Martin31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 11
6 Križan Richard31.10.20242010S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 12
7 Horváth Lukáš31.10.20232009S-chTK Mladosť Košice 13
8 Faga Sebastián31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 15
9 Andel Adam31.10.20232009S-chTK Slávia SPU Nitra 17
10 Krajčovič Tomáš31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 20
11 Matušík Lukáš31.10.20232009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 26
12 Čierny Filip31.10.20242010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 28
13 Tóth Michal31.10.20232009S-chTK SAAG Šahy 29
14 Žembery Martin31.10.20232009S-chTK Tajch Nová Baňa 30
15 Jureňa Martin31.10.20232009S-chAŠK Skalica 30
16 Hlóska Viktor31.10.20232009S-chMŠO Štúrovo 34
17 Budoš Lukáš31.10.20242010S-chTK Slovan Bratislava 39
18 Adamović Andrej31.10.20232011M-chTK Petržalka 42
19 Roman Filip31.10.20232009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 46
20 Šimunič Martin31.10.20242010S-chTC Stupava 47
21 Siqueira Lukas31.10.20242010S-chTK Slávia STU Bratislava 48
22 Hvorecký Maxim31.10.20232010S-chTK Petržalka 50
23 Gramblička Adam31.10.20242010S-chTK Slovan Bratislava 51
24 Gallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava 60
25USPRusnák Jakub31.10.20242010S-chTK Kúpele Piešťany 71
26USPPavlysh Oleh31.10.20242010S-chTK Kúpele Piešťany 95
27USPNipča Leonard31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 114
28USPKonopka Marek31.10.20242010S-chTK HSC Piešťany 124
29USPGál Milan31.10.20232011M-chTK Petržalka 130
30USPGlos Lukáš31.10.20242010S-chTK HSC Piešťany 152
31USPMasaryk Matej31.10.20232009S-chTK HSC Piešťany 250
32USPPiroha Matúš31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Medvecký Matej27. 11. 20222009S-chZápadoslovenský tenisový zväz 64
2Fleischmann Jakub16. 11. 20222009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 69
3Vaškanin Filip15. 11. 20222009S-chTK Tennis Classic Bratislava 69
4Pagáč Lukáš16. 11. 20222010S-chMatchPoint Tennis Club Púchov 78
5Šišovský Alexander23. 11. 20222010S-chTK Slávia SPU Nitra 80
6Lisko Pavol01. 12. 20222010S-chTK Kysucké Nové Mesto 87
7Papuščák Matúš21. 11. 20222010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 105
8Sirota Daniel20. 11. 20222010S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 114
9Varga Tadeáš20. 11. 20222011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 130
10Bariak Jakub Emil20. 11. 20222010S-chTK Baník Prievidza 136
11Kucharek Filip17. 11. 20222009S-chTK Tennis Classic Bratislava 152
12Czinege Norbert22. 11. 20222009S-chHi-Ten TAC D. Streda 241
13Mamedgulyyev Azat20. 11. 20222011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Sýkora Samuel02. 01. 20232009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava214
2Šalgovič Ľudovít02. 01. 20232011M-chTK HSC Piešťany 169
3Adamča Martin27. 12. 20222012M-chTK ESO Piešťany  
4Romaniuta Yehor29. 12. 20222011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus30. 12. 2022 20:332010S-chTJ Sokol Prešov 45
2Bartovic Artur25. 12. 2022 17:272010S-chTK Kúpele Piešťany 57
3Gibala Dominik29. 12. 2022 22:272009S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
4Gróf Leonard28. 12. 2022 15:032009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 40
5Janda Sebastián22. 12. 2022 08:422011M-chTJT Michalovce 101
6Jendrejský Nicolas31. 12. 2022 08:282009S-chTenisový klub Dúbravka BA 30
7Kostolný Sebastián30. 12. 2022 10:322009S-chTK Žilina 53
8Kováčik Juraj23. 12. 2022 12:172010S-chTK Slávia STU Bratislava 24
9Krpelan Jakub17. 12. 2022 12:262010S-chTK Petržalka 124
10Kučera Richard31. 12. 2022 08:582010S-chTK PROFI Senec 142
11Malinka Igor23. 12. 2022 10:162012M-chTC Topoľčany  
12Paľko Adam28. 12. 2022 16:422009S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 25
13Paluga Richard31. 12. 2022 08:112011M-chTK Žilina 73
14Uram Lukáš29. 12. 2022 09:232010S-chTK TENNis FUN B.Bystrica 114
15Urbánoš Filip29. 12. 2022 08:362009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 6
16Valuh Boris23. 12. 2022 12:062009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 18


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk