Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Švagrová Ingrida (C) | |||
Termín od: | 08.07.2023 | Termín do: | 10.07.2023 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 07. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 07.07.2023 10:00 | TK KNM |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 07.07.2023 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Boris Drexler, ZVR: Ingrida Švagrová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Michalka Jakub | |||
08. 07. 2023 08:30 | |||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Mičák Martin | ||||
08. 07. 2023 08:30 | |||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Herman Lukáš | ||||
08. 07. 2023 10:45 | |||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Uram Lukáš | ||||
6:1 6:2 | 08. 07. 2023 08:30 | ||||
8. | Pollák Tobias | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
08. 07. 2023 08:30 | |||||
10. | Ondrej Maximilián | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
08. 07. 2023 08:30 | |||||
12. | Waldecker Peter | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
08. 07. 2023 08:30 | |||||
14. | Sidor Martin | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
08. 07. 2023 08:30 | |||||
16. | (2) | Pagáč Lukáš | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | ||||
2 | Pagáč Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 78 | ||||
3 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 114 | ||||
4 | Herman Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | 136 | ||||
5 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 250 | ||||
6 | Sidor Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
7 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
8 | Pollák Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
9 | Mičák Martin | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ferro Jaroslav | 05. 07. 2023 18:43 | 2011 | S-ch | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
2 | Hájnik Milan | 05. 07. 2023 18:43 | 2011 | S-ch | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
3 | Kočvara Tobias | 06. 07. 2023 08:52 | 2011 | S-ch | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
4 | Lisko Pavol | 03. 07. 2023 22:02 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 87 | ||||
5 | Mik Tobias | 05. 07. 2023 14:22 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 154 | ||||
6 | Minár Matúš | 05. 07. 2023 18:43 | 2010 | S-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 250 | ||||
7 | Ondik Michal | 01. 07. 2023 21:17 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | ||||
8 | Pavlík Samuel | 07. 07. 2023 09:58 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
9 | Šustek Patrik | 22. 06. 2023 23:08 | 2009 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 114 |