www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Názov turnaja:TK CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:11.03.2023 Termín do:14.03.2023
Kontakt:Mgr. Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 03. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-10.03.2023 10:00Nobelovo nám. 6
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamča Martin16.01. 20232012M-chTK ESO Piešťany 8
2Daniš Július11.01. 20232011M-chTK Ratufa Levice 40
3Ďuris Lucas23.01. 20232012M-chTK ŠTK Šamorín 116
4Gál Milan11.01. 20232011M-chTK Petržalka 13
5Gallo Michal26.01. 20232011M-ch1.TK Rožňava 5
6Gróf Rene17.01. 20232013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
7Hamar Paris22.01. 20232012M-chTK Slávia STU Bratislava 32
8Húsenica Ľuboš11.01. 20232012M-chŠport Park Lúčky 35
9Husovský Jakub13.01. 20232011M-chTK PROFI Senec 80
10Juríček Jáchym11.01. 20232012M-chTK Žilina 72
11Kočiš Martin19.01. 20232012M-chTK Slovan Bratislava 12
12Kollár Danny23.01. 20232013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
13Kollár Johnny23.01. 20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 30
14Koppan David27.01. 20232012M-chDetská tenisová škola Nitra  
15Kováčik Šimon15.01. 20232013De-chTK Slávia STU Bratislava  
16Kozel Oliver13.01. 20232013De-chTK Petržalka  
17Krajčo Lukáš26.01. 20232012M-chDetská tenisová škola Nitra  
18Krnáč Michal15.01. 20232012M-chTK Slovan Bratislava 21
19Kucharek Kristián11.01. 20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 34
20Kurhajec Marián16.01. 20232012M-chTK Slovan Bratislava 47
21Kurilla Norbert14.01. 20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 43
22Malinka Igor13.01. 20232012M-chTC Topoľčany 18
23Minarovič Marko12.01. 20232013De-chSlovenský tenisový zväz  
24Murín Samuel11.01. 20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 39
25Naď Samuel21.01. 20232011M-chTK Mladosť Košice 22
26Nipča Leonard19.01. 20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 11
27Ondrej Maximilián15.01. 20232011M-chTK Nová Dubnica 37
28Paluga Richard23.01. 20232011M-chTK Žilina 4
29Polák Lukáš27.01. 20232013De-chTenis team Nové Zámky  
30Rapant Matej14.01. 20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 35
31Romaniuta Yehor12.01. 20232011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
32Sanson Matteo11.01. 20232012M-chTK Slávia STU Bratislava 7
33Štrba Matúš22.01. 20232011M-chUnited Tennis Academy BA 57
34Suchánek Adam15.01. 20232011M-chTK Slávia STU Bratislava 24
35Šupica Marko12.01. 20232012M-chTKM Martin 51
36Taha Adam25.01. 20232011M-chTK Slávia STU Bratislava 3
37Turza Martin13.01. 20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 58
38Varga Tadeáš15.01. 20232011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 49
39Zalka Roland22.01. 20232012M-chHi-Ten TAC D. Streda 95


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk