Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Stanko Matej (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Lešniak Tibor (B) | |||
Termín od: | 20.05.2023 | Termín do: | 23.05.2023 | |
Kontakt: | Mgr. Matej Stanko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907291818, | |||
Kontakt e-mail: | matostanko@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 05. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 19.05.2023 9:00 | Pepas Sl.Ľupča |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, poradie zápasov, správa
VR: Matej Stanko, ZVR: Tibor Lešniak
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (príp. sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu: SK44 0200 0000 0016 2020 9555.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 22. 5. 2023).
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kollár Markus | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Žlnka Andrej | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Čellár Martin | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vrana Erik | ||||
1:3 skr | |||||
6. | Húsenica Ľuboš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Pagáč Lukáš | ||||
2:0 skr | |||||
8. | (5-8) | Čierny Filip | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Paľko Adam | |||
6:0 6:0 | |||||
10. | Binder Martin | 32 16 8 SF F | |||
11. | Papuščák Matúš | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Šupica Marko | 32 16 8 SF F | |||
13. | Mik Tobias | ||||
6:4 6:0 | |||||
14. | Noga Oliver | 32 16 8 SF F | |||
15. | Lisko Pavol | ||||
6:1 6:3 | |||||
16. | (5-8) | Krnáč Lukas | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Žembery Martin | |||
6:2 6:2 | |||||
18. | Herman Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
19. | Ondik Michal | ||||
6:2 6:2 | |||||
20. | Juríček Jáchym | 32 16 8 SF F | |||
21. | Sirota Daniel | ||||
6:1 6:1 | |||||
22. | Urbánoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
23. | Uram Lukáš | ||||
7:6(3) 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Gibala Dominik | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Ondrášik Dávid | |||
6:4 6:2 | |||||
26. | Ozorák Samuel | 32 16 8 SF F | |||
27. | Puskajler Oliver | ||||
6:0 6:1 | |||||
28. | Ščepko Alex | 32 16 8 SF F | |||
29. | Paluga Richard | ||||
6:1 6:0 | |||||
30. | Bariak Jakub Emil | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Valuh Boris | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kollár M. Valuh B. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Čellár M. Ondik M. | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Žlnka A. Sirota D. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Paluga R. Lisko P. | |||
6:2 6:2 | |||||
6. | Šupica M. Húsenica Ľ. | 16 8 SF F | |||
7. | Papuščák M. Krnáč L. | ||||
6:4 3:6 10:3 | |||||
8. | Ondrášik D. Uram L. | 16 8 SF F | |||
9. | Bariak J. Juríček J. | ||||
6:2 7:5 | |||||
10. | Ščepko A. Herman L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Žembery M. Paľko A. | 16 8 SF F | ||
13. | Puskajler O. Binder M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
14. | Mik T. Noga O. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Čierny F. Gibala D. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 16 | ||||
2 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 18 | ||||
3 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
4 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 25 | ||||
5 | Čierny Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 28 | ||||
6 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 30 | ||||
7 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 55 | ||||
8 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 64 | ||||
9 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 66 | ||||
10 | Paluga Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 73 | ||||
11 | Pagáč Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 78 | ||||
12 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 87 | ||||
13 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 105 | ||||
14 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 105 | ||||
15 | Vrana Erik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 105 | ||||
16 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 114 | ||||
17 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
18 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | ||||
19 | Herman Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | 136 | ||||
20 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 154 | ||||
21 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 154 | ||||
22 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 154 | ||||
23 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 182 | ||||
24 | Binder Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 218 | ||||
25 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | ||||
26 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | |||||
27 | Húsenica Ľuboš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
28 | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
29 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
30 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kostolný Sebastián | 16. 05. 2023 23:34 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 53 | ||||
2 | Ondrej Maximilián | 11. 04. 2023 10:05 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 250 | ||||
3 | Petráško Matúš | 14. 05. 2023 12:40 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 3 |