' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Názov turnaja:PEPAS CUP 2023
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Granulat
Vrchný rozhodca:Stanko Matej (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Lešniak Tibor (B)   
Termín od:26.11.2022 Termín do:28.11.2022
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 11. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-25.11.2022 10:00Areál ŠK Pepas

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Matej Stanko, ZVR: Tibor Lešniak

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Dominik Gibala 
   26.11.2022 13:15
2. BYE 
 
3. Alexander Šišovský 
   26.11.2022 13:15
4. BYE 
 
5. Matej Masaryk 
   26.11.2022 09:30
6. Jakub Emil Bariak 
 
7. (5-8)Lukas Krnáč 
   26.11.2022 15:45
8. BYE 
 
9. (3-4)Filip Čierny 
   26.11.2022 15:45
10. BYE 
 
11. Martin Janoško 
   26.11.2022 10:45
12. Lukáš Uram 
 
13. Andrej Žlnka 
   26.11.2022 10:45
14. Tobias Mik 
 
15. BYE 
   26.11.2022 15:45
16. (5-8)Matúš Mravík 
 
17. BYE 
   26.11.2022 17:00
18. (5-8)Richard Paluga 
 
19. Alex Ščepko 
   26.11.2022 12:00
20. Matúš Papuščák 
 
21. Martin Binder 
   26.11.2022 09:30
22. Ľuboš Húsenica 
 
23. BYE 
   26.11.2022 14:30
24. (3-4)Matúš Princ 
 
25. BYE 
   26.11.2022 14:30
26. (5-8)Martin Čellár 
 
27. Samuel Ozorák 
   26.11.2022 08:30
28. Michal Ondik 
 
29. Oliver Puskajler 
   26.11.2022 08:30
30. Daniel Sirota 
 
31. BYE 
   26.11.2022 12:00
32. (2)Adam Paľko 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Čierny F.  Gibala D. 
   26.11.2022
2. BYE 
 
3. Bariak J.  Mik T. 
   26.11.2022
4. BYE 
 
5. Sirota D.  Ondik M. 
   26.11.2022
6. BYE 
 
7. Húsenica Ľ.  Čellár M. 
   26.11.2022
8. Ozorák S.  Puskajler O. 
 
9. Paluga R.  Papuščák M. 
   26.11.2022
10. BYE 
 
11. Šišovský A.  Mravík M. 
   26.11.2022
12. BYE 
 
13. Ščepko A.  Uram L. 
   26.11.2022
14. BYE 
 
15. BYE 
   26.11.2022
16. (2)Paľko A.  Krnáč L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Gibala Dominik31.10.20232009S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
2 Paľko Adam31.10.20232009S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 25
3 Čierny Filip31.10.20242010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 28
4 Princ Matúš31.10.20232009S-chTenis Komplex Košice 38
5 Krnáč Lukas31.10.20242010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 64
6 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky 66
7 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina 73
8USPMravík Matúš31.10.20242010S-chTK Slávia SPU Nitra 76
9 Janoško Martin31.10.20242010S-chTenis Komplex Košice 76
10USPŠišovský Alexander31.10.20242010S-chTK Slávia SPU Nitra 80
11 Papuščák Matúš31.10.20242010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 105
12 Ščepko Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 105
13 Uram Lukáš31.10.20242010S-chTK TENNis FUN B.Bystrica 114
14 Sirota Daniel31.10.20242010S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 114
15 Bariak Jakub Emil31.10.20242010S-chTK Baník Prievidza 136
16 Ozorák Samuel31.10.20242010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 154
17 Mik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza 154
18 Žlnka Andrej31.10.20232010S-chFresh club Zvolen 182
19 Binder Martin31.10.20242010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 218
20 Ondik Michal31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 250
21 Masaryk Matej31.10.20232009S-chTK HSC Piešťany 250
22 Puskajler Oliver31.10.20242010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
23 Húsenica Ľuboš31.10.20242012M-chŠport Park Lúčky  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gallo Michal23. 11. 2022 16:022011M-ch1.TK Rožňava 60
2Pagáč Lukáš24. 11. 2022 07:322010S-chMatchPoint Tennis Club Púchov 78
3Žembery Martin23. 11. 2022 16:422009S-chTK Tajch Nová Baňa 30


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk