'
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE KIDS TOUR 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 26.11.2022 | Termín do: | 27.11.2022 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 11. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 16 | - | - | 26.11.2022 8:45 | BASELINE SPORT ARENA |
deti - dievčatá | 16 | - | - | 26.11.2022 8:45 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, útecha, výsledky, správa
VR: Barbora Syč - Kriváňová, ZVR: Marek Novák
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | BYE | |||
2. | BYE | ||||
3. | BYE | ||||
4. | BYE | ||||
5. | (3-4) | BYE | |||
6. | BYE | ||||
7. | BYE | ||||
8. | BYE | ||||
9. | BYE | ||||
10. | BYE | ||||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | BYE | |||
13. | BYE | ||||
14. | BYE | ||||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | BYE |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | ||||
2 | USP | Slezáková Nathalie | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
3 | Krčíková Nikola | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
4 | Ňačiková Michaela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
5 | Strečková Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
6 | Šimová Anabela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Žilina | |||||
7 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
8 | Sliacka Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
9 | USP | Micháliková Natália | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
10 | Košíková Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Partizánske | |||||
11 | USP | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bajzová Sofia | 22. 11. 2022 19:07 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
2 | Böhmová Olívia | 25. 11. 2022 12:48 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
3 | Böhmová Sofia | 25. 11. 2022 12:48 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
4 | Holecová Chiara | 22. 11. 2022 12:16 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
5 | Králiková Leila | 22. 11. 2022 19:34 | 2013 | M-d | ŠKT Kremnica | |||||
6 | Marhevková Michaela | 21. 11. 2022 07:47 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Saloky Scarlett | 20. 11. 2022 19:09 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
8 | Varga Christina | 24. 11. 2022 08:39 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | |||||
9 | Weissová Simona | 23. 11. 2022 20:02 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
10 | Zedníková Karolína | 25. 11. 2022 07:49 | 2015 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica |