' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, 921 01 Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Doležal Miloslav, ml. (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Šimo Pavol (A)   
Termín od:07.01.2023 Termín do:10.01.2023
Kontakt:Andrej Bartovic
Kontakt tel.:mobil - 0905645074,
Kontakt e-mail:bartovic@abcontact.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 01. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-06.01.2023 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor, NOMINÁCIA, časový harmonogram a poradie zápasov
kritériá na nominácie na halové ME družstiev do 14 a 16 rokov, správa
VR: Miloslav Doležal, ml. ZVR: Pavol Šimo

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Leon Sloboda 
   07.01.2023
2. Leonard Nipča 
 
3. Matej Lipták 
   07.01.2023
4. Timotej Turóci 
 
5. Max Lörinčík 
   07.01.2023
6. Martin Žembery 
 
7. Martin Bobošík 
   07.01.2023
8. (5-8)Jozef Karas 
 
9. (3-4)Matúš Petráško 
   07.01.2023
10. Sebastián Janda 
 
11. Christián Valalik 
   07.01.2023
12. Marko Bartovič 
 
13. Dominik Gibala 
   07.01.2023
14. Tomáš Maruščák 
 
15. Leonard Gróf 
   07.01.2023
16. (5-8)Samuel Alexander Krajčír 
 
17. (5-8)Filip Kolodžej 
   07.01.2023
18. Tibor Varinský 
 
19. Peter Lukáč 
   07.01.2023
20. Boris Valuh 
 
21. Adam Andel 
   07.01.2023
22. Adam Paľko 
 
23. Martin Adamča 
   07.01.2023
24. (3-4)Dominik Mačej 
 
25. (5-8)Filip Urbánoš 
   07.01.2023
26. Sebastián Faga 
 
27. Michal Vanta 
   07.01.2023
28. Richard Križan 
 
29. Tomáš Krajčovič 
   07.01.2023
30. Filip Čierny 
 
31. Andrej Adamović 
   07.01.2023
32. (2)Samuel Sýkora 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Mačej D.  Sloboda L. 
   07.01.2023
2. Adamović A.  Lörinčík M. 
 
3. Krajčír S.  Varinský T. 
   07.01.2023
4. Valuh B.  Lukáč P. 
 
5. (3-4)Križan R.  Sýkora S. 
   07.01.2023
6. Kolodžej F.  Turóci T. 
 
7. Čierny F.  Gibala D. 
   07.01.2023
8. Adamča M.  Rusnák J. 
 
9. Janda S.  Gál M. 
   07.01.2023
10. Žembery M.  Paľko A. 
 
11. Maruščák T.  Vanta M. 
   07.01.2023
12. (3-4)Bobošík M.  Urbánoš F. 
 
13. Roman F.  Krajčovič T. 
   07.01.2023
14. Faga S.  Andel A. 
 
15. Bartovič M.  Gróf L. 
   07.01.2023
16. (2)Petráško M.  Karas J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Sloboda Leon31.10.20232009S-chTC BASELINE Banská Bystrica111
2 Sýkora Samuel31.10.20232009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava214
3 Mačej Dominik31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 2
4 Petráško Matúš31.10.20232009S-chTK Žilina 3
5 Krajčír Samuel Alexander31.10.20232009S-chTK Jednotka Bratislava 5
6 Urbánoš Filip31.10.20232009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 6
7 Karas Jozef31.10.20232009S-chTC BASELINE Banská Bystrica 7
8 Kolodžej Filip31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 8
9WCValalik Christián31.10.20232009S-ch1.TC Humenné 9
10WCLipták Matej31.10.20232009S-chTK Slovan Bratislava 10
11USPBobošík Martin31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 11
12NVKKrižan Richard31.10.20242010S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 12
13 Vanta Michal31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 14
14USPFaga Sebastián31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 15
15 Andel Adam31.10.20232009S-chTK Slávia SPU Nitra 17
16 Valuh Boris31.10.20232009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 18
17 Turóci Timotej31.10.20232009S-chTenisová akadémia Prešov 19
18 Krajčovič Tomáš31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 20
19 Gibala Dominik31.10.20232009S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
20NVKLörinčík Max31.10.20232011M-chTK Petržalka 22
21 Lukáč Peter31.10.20232009S-chTJ Sokol Prešov 23
22 Paľko Adam31.10.20232009S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 25
23 Varinský Tibor31.10.20232009S-chTK Kúpele Piešťany 26
24 Čierny Filip31.10.20242010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 28
25 Žembery Martin31.10.20232009S-chTK Tajch Nová Baňa 30
26NVKMaruščák Tomáš31.10.20242010S-chTK Mladosť Košice 33
27 Gróf Leonard31.10.20232009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 40
28 Adamović Andrej31.10.20232011M-chTK Petržalka 42
29 Bartovič Marko31.10.20232009S-chTK Tennis Classic Bratislava 56
30 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce 101
31 Nipča Leonard31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 114
32 Adamča Martin31.10.20242012M-chTK ESO Piešťany  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kollár Markus24. 11. 20222009S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 16
2Tóth Michal19. 11. 20222009S-chTK SAAG Šahy 29
3Jureňa Martin16. 11. 20222009S-chAŠK Skalica 30
4Jendrejský Nicolas21. 11. 20222009S-chTenisový klub Dúbravka BA 30
5Hlóska Viktor20. 11. 20222009S-chMŠO Štúrovo 34
6Princ Matúš27. 11. 20222009S-chTenis Komplex Košice 38
7Budoš Lukáš15. 11. 20222010S-chTK Slovan Bratislava 39
8Švarc Lukáš21. 12. 20222010S-chTK Petržalka 41
9Lupták Richard22. 11. 20222009S-chTJ Sokol Prešov 43
10Adam Marcus06. 12. 20222010S-chTJ Sokol Prešov 45
11Roman Filip17. 11. 20222009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 46
12Šimunič Martin23. 11. 20222010S-chTC Stupava 47
13Siqueira Lukas21. 11. 20222010S-chTK Slávia STU Bratislava 48
14Vancu Adrian21. 11. 20222009S-chTC DRACI Matúškovo 49
15Hvorecký Maxim20. 11. 20222010S-chTK Petržalka 50
16Gramblička Adam15. 11. 20222010S-chTK Slovan Bratislava 51
17Kostolný Sebastián22. 11. 20222009S-chTK Žilina 53
18Buocik Ján18. 11. 20222009S-chTK Slovan Bratislava 59
19Krnáč Lukas15. 11. 20222010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 64
20Medvecký Matej27. 11. 20222009S-chZápadoslovenský tenisový zväz 64
21Taha Adam23. 11. 20222011M-chTK Slávia STU Bratislava 67
22Fleischmann Jakub15. 11. 20222009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 69
23Vaškanin Filip15. 11. 20222009S-chTK Tennis Classic Bratislava 69
24Rusnák Jakub30. 11. 20222010S-chTK Kúpele Piešťany 71
25Paluga Richard17. 11. 20222011M-chTK Žilina 73
26Kolárik Igor30. 11. 20222010S-chTenis team Nové Zámky 74
27Pagáč Lukáš16. 11. 20222010S-chMatchPoint Tennis Club Púchov 78
28Šišovský Alexander23. 11. 20222010S-chTK Slávia SPU Nitra 80
29Baranovič Tobias21. 11. 20222010S-chTK Nová generácia NMnV 84
30Massalkhi Daniel05. 12. 20222010S-chTK Kúpele Piešťany 86
31Lisko Pavol01. 12. 20222010S-chTK Kysucké Nové Mesto 87
32Košťany Patrik20. 11. 20222010S-chTK Kúpele Piešťany 101
33Papuščák Matúš21. 11. 20222010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 105
34Sirota Daniel20. 11. 20222010S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 114
35Mészáros Patrik29. 11. 20222011M-chTenis team Nové Zámky 122
36Konopka Marek15. 11. 20222010S-chTK HSC Piešťany 124
37Gál Milan10. 12. 20222011M-chTK Petržalka 130
38Bariak Jakub Emil20. 11. 20222010S-chTK Baník Prievidza 136
39Glos Lukáš26. 11. 20222010S-chTK HSC Piešťany 152
40Štofan Dominik23. 12. 20222011M-chTK Mladosť Košice 182
41Czinege Norbert22. 11. 20222009S-chHi-Ten TAC D. Streda 241
42Masaryk Matej15. 11. 20222009S-chTK HSC Piešťany 250
43Naď Samuel20. 11. 20222011M-chTK Mladosť Košice 250
44Malinka Igor09. 12. 20222012M-chTC Topoľčany  
45Sanson Matteo25. 11. 20222012M-chTK Slávia STU Bratislava  
46Piroha Matúš18. 12. 20222012M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bartovic Artur25. 12. 2022 17:282010S-chTK Kúpele Piešťany 57
2Čellár Martin29. 12. 2022 20:402011M-chŠport Park Lúčky 66
3Gallo Michal02. 01. 2023 12:082011M-ch1.TK Rožňava 60
4Horváth Lukáš03. 01. 2023 11:052009S-chTK Mladosť Košice 13
5Janoško Martin02. 01. 2023 12:302010S-chTenis Komplex Košice 76
6Kováčik Juraj04. 01. 2023 11:442010S-chTK Slávia STU Bratislava 24
7Kučera Richard31. 12. 2022 09:092010S-chTK PROFI Senec 142
8Kucharek Filip04. 01. 2023 20:402009S-chTK Tennis Classic Bratislava 152
9Lackovič Samuel27. 12. 2022 23:022009S-chTenisový klub Dúbravka BA 36
10Matušík Lukáš04. 01. 2023 10:392009S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 26
11Rampach Šimon02. 01. 2023 16:212009S-chLTC Leopoldov 60
12Töviš Boris19. 12. 2022 19:442010S-chTK DRANaM Košice 124


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk