www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:14.01.2023 Termín do:17.01.2023
Kontakt:Kristián Stevič
Kontakt tel.:mobil - 0908069861,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 01. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.01.2023 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor,

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamča Martin16.11. 20222012M-chTK ESO Piešťany 8
2Babindai Matias16.11. 20222012M-chMŠO Štúrovo 105
3Čellár Martin16.11. 20222011M-chŠport Park Lúčky 6
4Daniš Július17.11. 20222011M-chTK Ratufa Levice 40
5Dorko Ján16.11. 20222011M-chTK Profitennis Academy Prešov 74
6Ďuris Lucas17.11. 20222012M-chTK ŠTK Šamorín 116
7Gál Milan23.11. 20222011M-chTK Petržalka 13
8Gallo Michal15.11. 20222011M-ch1.TK Rožňava 5
9Gróf Rene25.11. 20222013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
10Húsenica Ľuboš15.11. 20222012M-chŠport Park Lúčky 35
11Husovský Jakub24.11. 20222011M-chTK PROFI Senec 80
12Janda Sebastián20.11. 20222011M-chTJT Michalovce 9
13Juríček Jáchym15.11. 20222012M-chTK Žilina 72
14Kimak Maximilian21.11. 20222012M-chTJT Michalovce 42
15Klčovanský Martin22.11. 20222012M-chTK HSC Piešťany  
16Kočiš Martin16.11. 20222012M-chTK Slovan Bratislava 12
17Kollár Danny18.11. 20222013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
18Kollár Johnny18.11. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava 30
19Koppan David23.11. 20222012M-chDetská tenisová škola Nitra  
20Kováčik Šimon17.11. 20222013De-chTK Slávia STU Bratislava  
21Krajčo Lukáš22.11. 20222012M-chDetská tenisová škola Nitra  
22Krnáč Michal20.11. 20222012M-chTK Slovan Bratislava 21
23Kubáň Leo15.11. 20222011M-chTK Ratufa Levice 66
24Kubiš Alexander15.11. 20222011M-chTK Ratufa Levice 44
25Kucharek Kristián17.11. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava 34
26Kunovjánek Adam18.11. 20222011M-chTJT Michalovce 23
27Kurilla Norbert23.11. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava 43
28Lichvár Adam22.11. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov 45
29Lukča Matúš16.11. 20222011M-chTJ Sokol Prešov 26
30Malinka Igor22.11. 20222012M-chTC Topoľčany 18
31Mészáros Patrik17.11. 20222011M-chTenis team Nové Zámky 28
32Mik Tobias16.11. 20222011M-chTK Baník Prievidza 46
33Mišík Samuel16.11. 20222011M-chTK Profitennis Academy Prešov 31
34Murín Samuel19.11. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava 39
35Naď Samuel15.11. 20222011M-chTK Mladosť Košice 22
36Nguyen Huu Minh Tiep22.11. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov 29
37Nipča Leonard18.11. 20222011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 11
38Ondik Michal25.11. 20222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 19
39Ondrej Maximilián15.11. 20222011M-chTK Nová Dubnica 37
40Pagurko Leonard16.11. 20222011M-chTJ Sokol Prešov 55
41Paluga Richard17.11. 20222011M-chTK Žilina 4
42Papuščák Jakub21.11. 20222012M-chTKM Martin 65
43Pavličko Michal21.11. 20222011M-chTA M. Ryšavého Bojnice 86
44Piroha Matúš20.11. 20222012M-chTK Slávia STU Bratislava 100
45Polák Lukáš16.11. 20222013De-chTenis team Nové Zámky  
46Šalgovič Ľudovít15.11. 20222011M-chTK HSC Piešťany 60
47Saluga Samuel18.11. 20222012M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 17
48Sanson Matteo15.11. 20222012M-chTK Slávia STU Bratislava 7
49Ščepko Alex16.11. 20222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 14
50Šesták Samuel18.11. 20222011M-chTK Mladosť Košice 15
51Šiška Martin20.11. 20222011M-chTK HSC Piešťany 69
52Štofan Dominik15.11. 20222011M-chTK Mladosť Košice 10
53Štrba Matúš15.11. 20222011M-chUnited Tennis Academy BA 57
54Suchánek Adam15.11. 20222011M-chTK Slávia STU Bratislava 24
55Šupica Marko15.11. 20222012M-chTKM Martin 51
56Svitek Samuel27.11. 20222012M-chTK Slávia SPU Nitra  
57Taha Adam23.11. 20222011M-chTK Slávia STU Bratislava 3
58Tomašovič Ľubomír22.11. 20222012M-chTC EMPIRE Trnava 52
59Urbánoš Alex15.11. 20222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 77
60Varga Tadeáš15.11. 20222011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 49
61Zalka Roland17.11. 20222012M-chHi-Ten TAC D. Streda 95


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk