' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:14.01.2023 Termín do:17.01.2023
Kontakt:Kristián Stevič
Kontakt tel.:mobil - 0908069861,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 01. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.01.2023 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpisorganizačný výborNOMINÁCIA, časový harmonogram, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Kristián Stevič 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Max Lörinčík 
   14.01.2023 08:00
2. Alex Ščepko 
 
3. Martin Kočiš 
   14.01.2023 08:00
4. Adam Kunovjánek 
 
5. Norbert Kurilla 
   14.01.2023 08:30
6. Martin Šiška 
 
7. Leonard Nipča 
   14.01.2023 08:30
8. (5-8)Michal Gallo 
 
9. (3-4)Adam Taha 
   14.01.2023 10:00
10. Samuel Naď 
 
11. Milan Gál 
   14.01.2023 10:00
12. Oliver Noga 
 
13. Igor Malinka 
   14.01.2023 11:30
14. Paris Hamar 
 
15. Dominik Štofan 
   14.01.2023 11:30
16. (5-8)Matteo Sanson 
 
17. (5-8)Martin Čellár 
   14.01.2023 12:30
18. Samuel Saluga 
 
19. Alessandro Thern 
   14.01.2023 12:30
20. Ľudovít Šalgovič 
 
21. Samuel Šesták 
   14.01.2023 14:00
22. Július Daniš 
 
23. Xavier Klement 
   14.01.2023 14:00
24. (3-4)Richard Paluga 
 
25. (5-8)Martin Adamča 
   14.01.2023 15:30
26. Maximilian Kimak 
 
27. Michal Krnáč 
   14.01.2023 15:30
28. Samuel Zuberec 
 
29. Maximilián Ondrej 
   14.01.2023 16:30
30. Tobias Mik 
 
31. Sebastián Janda 
   14.01.2023 16:30
32. (2)Andrej Adamović 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Lörinčík M.  Adamović A. 
   14.01.2023
2. BYE 
 
3. Kunovjánek A.  Kimak M. 
   14.01.2023
4. Krnáč M.  Kočiš M. 
 
5. (3-4)Adamča M.  Paluga R. 
   14.01.2023
6. Naď S.  Šesták S. 
 
7. Ščepko A.  Čellár M. 
   14.01.2023
8. Klement X.  Zuberec S. 
 
9. Nipča L.  Gál M. 
   14.01.2023
10. Ondrej M.  Mik T. 
 
11. Šalgovič Ľ.  Šiška M. 
   14.01.2023
12. (3-4)Gallo M.  Janda S. 
 
13. Kurilla N.  Malinka I. 
   14.01.2023
14. Štofan D.  Saluga S. 
 
15. BYE 
   14.01.2023
16. (2)Sanson M.  Taha A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Lörinčík Max31.10.20232011M-chTK Petržalka 1
2 Adamović Andrej31.10.20232011M-chTK Petržalka 2
3 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava 3
4 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina 4
5 Gallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava 5
6 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky 6
7 Sanson Matteo31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 7
8 Adamča Martin31.10.20242012M-chTK ESO Piešťany 8
9 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce 9
10 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 10
11 Nipča Leonard31.10.20232011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 11
12 Kočiš Martin31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 12
13 Gál Milan31.10.20232011M-chTK Petržalka 13
14 Ščepko Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 14
15WCŠesták Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 15
16 Saluga Samuel31.10.20242012M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 17
17 Malinka Igor31.10.20242012M-chTC Topoľčany 18
18 Krnáč Michal31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 21
19 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice 22
20WCKunovjánek Adam31.10.20232011M-chTJT Michalovce 23
21 Klement Xavier31.10.20242012M-chNo Worry Galanta 25
22 Zuberec Samuel31.10.20242012M-chNo Worry Galanta 27
23 Hamar Paris31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 32
24 Ondrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica 37
25 Daniš Július31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice 40
26 Noga Oliver31.10.20242012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
27 Kimak Maximilian31.10.20242012M-chTJT Michalovce 42
28 Kurilla Norbert31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 43
29 Mik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza 46
30USPŠalgovič Ľudovít31.10.20232011M-chTK HSC Piešťany 60
31USPŠiška Martin31.10.20232011M-chTK HSC Piešťany 69
32 Thern Alessandro31.10.20242012M-chTKM Betliar  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Nguyen Huu Minh Tiep22. 11. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov 29
2Kollár Johnny18. 11. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava 30
3Kucharek Kristián17. 11. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava 34
4Húsenica Ľuboš15. 11. 20222012M-chŠport Park Lúčky 35
5Murín Samuel19. 11. 20222011M-chTK Tennis Classic Bratislava 39
6Kubiš Alexander15. 11. 20222011M-chTK Ratufa Levice 44
7Lichvár Adam22. 11. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov 45
8Kurhajec Marián04. 12. 20222012M-chTK Slovan Bratislava 47
9Kazimír Tomáš05. 12. 20222012M-chTenis Komplex Košice 48
10Varga Tadeáš15. 11. 20222011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 49
11Pollák Tobias07. 12. 20222011M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 50
12Šupica Marko15. 11. 20222012M-chTKM Martin 51
13Tomašovič Ľubomír22. 11. 20222012M-chTC EMPIRE Trnava 52
14Pagurko Leonard16. 11. 20222011M-chTJ Sokol Prešov 55
15Kabzáni Kolja05. 12. 20222011M-chTK 77 Skalica 64
16Papuščák Jakub21. 11. 20222012M-chTKM Martin 65
17Kubáň Leo15. 11. 20222011M-chTK Ratufa Levice 66
18Kabát Marek14. 12. 20222012M-chTK ŠTK Šamorín 69
19Juríček Jáchym15. 11. 20222012M-chTK Žilina 72
20Dorko Ján16. 11. 20222011M-chTK Profitennis Academy Prešov 74
21Urbánoš Alex15. 11. 20222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 77
22Husovský Jakub24. 11. 20222011M-chTK PROFI Senec 80
23Pavličko Michal21. 11. 20222011M-chTA M. Ryšavého Bojnice 86
24Soboňa Andrej10. 12. 20222011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 98
25Piroha Matúš20. 11. 20222012M-chTK Slávia STU Bratislava 100
26Babindai Matias16. 11. 20222012M-chMŠO Štúrovo 105
27Ďuris Lucas17. 11. 20222012M-chTK ŠTK Šamorín 116
28Herdický Martin08. 12. 20222013De-chTJ Sokol Prešov  
29Kollár Danny18. 11. 20222013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
30Polák Lukáš16. 11. 20222013De-chTenis team Nové Zámky  
31Gróf Rene25. 11. 20222013De-chTK Tennis Classic Bratislava  
32Bartek Mathias25. 12. 20222013De-chTK HSC Piešťany  
33Krajčo Lukáš22. 11. 20222012M-chDetská tenisová škola Nitra  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Hradický Tomáš11. 01. 2023 16:152011M-chTK Mladosť Košice 53
2Klčovanský Martin09. 01. 2023 20:222012M-chTK HSC Piešťany  
3Koppan David01. 01. 2023 18:192012M-chDetská tenisová škola Nitra  
4Kováčik Šimon10. 01. 2023 14:262013De-chTK Slávia STU Bratislava  
5Lukča Matúš11. 01. 2023 21:532011M-chTJ Sokol Prešov 26
6Mészáros Patrik12. 01. 2023 06:462011M-chTenis team Nové Zámky 28
7Mišík Samuel11. 01. 2023 09:062011M-chTK Profitennis Academy Prešov 31
8Ondik Michal11. 01. 2023 15:562011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 19
9Štrba Matúš12. 01. 2023 08:562011M-chUnited Tennis Academy BA 57
10Suchánek Adam12. 01. 2023 11:032011M-chTK Slávia STU Bratislava 24
11Svitek Samuel30. 11. 2022 18:462012M-chTK Slávia SPU Nitra  
12Vaškanin Lukáš13. 01. 2023 07:282012M-chTK Tennis Classic Bratislava 84
13Zalka Roland11. 01. 2023 20:142012M-chHi-Ten TAC D. Streda 95


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk