Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090017 - TK Zlaté Moravce | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Továrenská 46, 953 01, Zlaté Moravce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mikláš Jaroslav (C) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Frajka Ivan (B) | |||
Termín od: | 27.07.2022 | Termín do: | 29.07.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Jaroslav Mikláš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905426251, | |||
Kontakt e-mail: | jaroslav.miklas77@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 26.07.2022 08:30 | TK Zlaté Moravce |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 26.07.2022 08:45 | TK Zlaté Moravce |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Jaroslav Mikláš, ZVR: Ivan Frajka
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šišovský Alexander | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mamedgulyyev Azat | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Štrba Matúš | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Ondik Michal | 32 16 8 SF F | |||
7. | Sárkány Nicolas | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Bán Sebastian | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Székházi Marek | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Hollý Martin | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Klement Xavier | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Babindai Matias | 32 16 8 SF F | |||
19. | Drgoňa Tomáš | ||||
6:4 6:4 | |||||
20. | Izsák Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Zuberec Samuel | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Bariak Jakub Emil | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Daniš Július | 32 16 8 SF F | |||
27. | Gonda Filip | ||||
6:4 6:3 | |||||
28. | Rapant Matej | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Uram Lukáš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šišovský A. Zuberec S. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Rapant M. Klement X. | ||||
6:3 6:4 | |||||
4. | Štrba M. Mamedgulyyev A. | 8 SF F | |||
5. | Babindai M. Izsák J. | ||||
6:4 6:2 | |||||
6. | Székházi M. Bán S. | 8 SF F | |||
7. | Gonda F. Bariak J. | ||||
6:4 6:3 | |||||
8. | (2) | Ondik M. Uram L. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
2 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 19 | ||||
3 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 24 | ||||
4 | Bán Sebastian | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | 52 | ||||
5 | Izsák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠO Štúrovo | 78 | ||||
6 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
7 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
8 | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
9 | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | |||||
10 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
11 | Daniš Július | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
12 | Sárkány Nicolas | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
13 | Hollý Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
14 | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | |||||
15 | Babindai Matias | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
16 | Székházi Marek | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
17 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
18 | Drgoňa Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
19 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ďurček Matej | 25. 07. 2022 16:21 | 2012 | M-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
2 | Husovský Jakub | 26. 07. 2022 13:59 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | |||||
3 | Košút Šimon | 08. 07. 2022 17:26 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | 62 | ||||
4 | Krištofovič Lukáš | 20. 07. 2022 16:52 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
5 | Mik Tobias | 24. 07. 2022 20:18 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
6 | Noga Oliver | 22. 07. 2022 17:38 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
7 | Pokorný Šimon | 24. 07. 2022 09:17 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
8 | Polách Jaroslav | 24. 07. 2022 04:17 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
9 | Štofan Dominik | 15. 07. 2022 15:30 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
10 | Varga Tadeáš | 23. 07. 2022 13:57 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
11 | Vaškanin Lukáš | 24. 07. 2022 22:12 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
12 | Waldecker Peter | 24. 07. 2022 21:55 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 |