' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090055 - TC Moravský Svätý Ján
Názov turnaja:TENNIS MOTION CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Moravský Svätý Ján, Prievozská 792
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Krajčír Marián (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Knotek Jakub (C)   
Termín od:11.06.2022 Termín do:13.06.2022
Kontakt:Marián Krajčír
Kontakt tel.:mobil - 0905212507,
Kontakt e-mail:krajcirmajo@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 06. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-10.06.2022 9:00v mieste konania
mladšie žiačky2412-10.06.2022 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: M. Krajčír, ZVR: J. Knotek

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Pagáč 
   11.06.2022 14:15
2. BYE 
 
3. Matúš Štrba 
   11.06.2022 14:15
4. BYE 
 
5. Kristián Kucharek 
   11.06.2022 13:00
6. Filip Augustín 
 
7. Adam Suchánek 
   11.06.2022 15:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Adam Stavrovský 
   11.06.2022 14:15
10. BYE 
 
11. Jakub Husovský 
   11.06.2022 14:15
12. BYE 
 
13. Alex Rodek 
   11.06.2022 14:15
14. BYE 
 
15. BYE 
   11.06.2022 14:15
16. Richard Kučera 
 
17. BYE 
   11.06.2022 15:30
18. Norbert Kurilla 
 
19. BYE 
   11.06.2022 15:30
20. Michal Krnáč 
 
21. BYE 
   11.06.2022 15:30
22. Samuel Ježek 
 
23. BYE 
   11.06.2022 15:30
24. (3-4)Lukáš Švarc 
 
25. BYE 
   11.06.2022 16:30
26. Kolja Kabzáni 
 
27. Azat Mamedgulyyev 
   11.06.2022 14:15
28. Kini Gulej 
 
29. BYE 
   11.06.2022 15:30
30. Maximilián Ondrej 
 
31. BYE 
   11.06.2022 15:30
32. (2)Tobias Baranovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Švarc L.  Ježek S. 
   12.06.2022 15:00
2. BYE 
 
3. Suchánek A.  Stavrovský A. 
   12.06.2022 14:00
4. Kurilla N.  Krnáč M. 
 
5. Gulej K.  Štrba M. 
   12.06.2022 14:00
6. Kabzáni K.  Baranovič T. 
 
7. BYE 
   12.06.2022 15:00
8. (2)Pagáč L.  Ondrej M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPPagáč Lukáš31.10.20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
2 Baranovič Tobias31.10.20222010M-chTK Nová generácia NMnV 20
3 Švarc Lukáš31.10.20222010M-chTK Petržalka 36
4 Stavrovský Adam31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 38
5 Ježek Samuel31.10.20222010M-chTK Petržalka 67
6 Rodek Alex31.10.20222010M-chTC Moravský Svätý Ján 80
7 Gulej Kini31.10.20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 110
8 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
9 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
10 Ondrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica  
11 Kabzáni Kolja31.10.20232011M-chTK 77 Skalica  
12 Krnáč Michal31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
13 Kurilla Norbert31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
14USPKučera Richard31.10.20232010M-chJ&F-it V. Úľany  
15USPŠtrba Matúš31.10.20232011M-chUnited Tennis Academy BA  
16 Husovský Jakub31.10.20232011M-chTK PROFI Senec  
17USPAugustín Filip31.10.20232011M-chTK Slovan Bratislava  
18USPMamedgulyyev Azat31.10.20222011M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Budoš Lukáš08. 06. 2022 19:362010M-chTK Slovan Bratislava 23
2Čan Sebastián10. 05. 2022 10:082011M-chTK Petržalka  
3Gál Milan08. 06. 2022 07:522011M-chTK Petržalka  
4Kollár Johnny07. 06. 2022 16:332011M-chTK Tennis Classic Bratislava  
5Košút Šimon07. 06. 2022 11:182010M-chTC EMPIRE Trnava 62
6Krpelan Jakub09. 06. 2022 11:382010M-chTK Tennis Classic Bratislava 62
7Lempochner Maximilián21. 05. 2022 13:002012De-chUnited Tennis Academy BA  
8Levkanič Daniel06. 06. 2022 21:132010M-chTK Slávia STU Bratislava 75
9Mészáros Patrik08. 06. 2022 13:222011M-chTenis team Nové Zámky  
10Piroha Matúš06. 06. 2022 21:082012De-chTK Slávia STU Bratislava  
11Šalgovič Ľudovít23. 05. 2022 10:442011M-chTK HSC Piešťany  
12Šišovský Alexander09. 06. 2022 17:272010M-chTK Slávia SPU Nitra 17
13Turza Martin30. 05. 2022 09:512011M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
14Žlnka Andrej26. 05. 2022 11:422010M-chFresh club Zvolen  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk