Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090126 - Tenis team Nové Zámky | |||
Názov turnaja: | TENIS TEAM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Čerešňová 11, Nové Zámky 94002 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hodrušský Branislav (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 20.08.2022 | Termín do: | 22.08.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Matúš Kráľ | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421944401094, | |||
Kontakt e-mail: | matus.kral01@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 19.08.2022 09:15 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 19.08.2022 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Matušík Lukáš | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ondrej Maximilián | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Lackovič Samuel | ||||
7:6(8) 6:1 | |||||
6. | Fleischmann Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | Pagáč Lukáš | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Jureňa Martin | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kolárik Igor | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Sander Lukáš | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Hlóska Viktor | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Vancu Adrian | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Gakh Matvei | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Zelenák Ivan | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Jasenák Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Masaryk Matej | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | Tóth Bruno Robert | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Mészáros Patrik | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Jendrejský Nicolas | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
2 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
3 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
4 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 55 | ||||
5 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
6 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
7 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 76 | ||||
8 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 83 | ||||
9 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 108 | ||||
10 | Tóth Bruno Robert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 145 | ||||
11 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | ||||
12 | Pagáč Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 194 | ||||
13 | Sander Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | 194 | ||||
14 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
15 | USP | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||
16 | USP | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | ||||
17 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baranovič Tobias | 08. 08. 2022 15:38 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
2 | Bariak Jakub Emil | 18. 08. 2022 08:23 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 194 | ||||
3 | Bekéni Marko | 17. 08. 2022 18:49 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 3 | ||||
4 | Buocik Ján | 17. 08. 2022 13:17 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
5 | Čillík Matej | 16. 08. 2022 08:11 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 194 | ||||
6 | Gergeľ Maximilián | 17. 08. 2022 07:12 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
7 | Gróf Leonard | 18. 08. 2022 11:00 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 84 | ||||
8 | Kruksa Martin | 18. 08. 2022 08:16 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 125 | ||||
9 | Kučera Richard | 17. 08. 2022 21:44 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | |||||
10 | Lukačeňa García Marek | 17. 08. 2022 20:36 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 73 | ||||
11 | Medvecký Matej | 16. 08. 2022 18:28 | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | |||||
12 | Ódor Kristóf | 15. 08. 2022 11:42 | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | |||||
13 | Vaškanin Filip | 16. 08. 2022 17:29 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 146 |