Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090036 - MŠO Štúrovo | |||
Názov turnaja: | MŠO CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 5, Štúrovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Babindai Patrik (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 30.07.2022 | Termín do: | 01.08.2022 | |
Kontakt: | Patrik Babindai | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908797653, | |||
Kontakt e-mail: | p.babindai@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 07. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 29.07.2022 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 29.07.2022 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hlóska Viktor | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Zelenák Ivan | ||||
6:4 6:4 | |||||
4. | Homola Martin | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Tóth Bruno Robert | |||
6:4 6:1 | |||||
6. | Ódor Kristóf | 16 8 SF F | |||
7. | Mánya Adin | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Sobihard Peter | 16 8 SF F | |||
9. | Izsák Jakub | ||||
6:0 6:3 | |||||
10. | Hyc Matej | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Paľko Adam | 16 8 SF F | ||
13. | Medvecký Matej | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Masaryk Matej | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kolárik Igor | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 61 | ||||
2 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 83 | ||||
3 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 90 | ||||
4 | Tóth Bruno Robert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 145 | ||||
5 | Homola Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 175 | ||||
6 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 194 | ||||
7 | Medvecký Matej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | |||||
8 | Ódor Kristóf | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | |||||
9 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | |||||
10 | Izsák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠO Štúrovo | |||||
11 | USP | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | ||||
12 | Hyc Matej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
13 | USP | Mánya Adin | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-ch | MŠO Štúrovo |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Buocik Ján | 24. 07. 2022 17:11 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 194 | ||||
2 | Czinege Norbert | 20. 07. 2022 22:25 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
3 | Fleischmann Jakub | 22. 07. 2022 07:12 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 67 | ||||
4 | Gergeľ Maximilián | 27. 07. 2022 19:45 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
5 | Jureňa Martin | 29. 07. 2022 13:32 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 54 | ||||
6 | Nováček Matej | 27. 07. 2022 16:51 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | 127 | ||||
7 | Ondrej Maximilián | 22. 07. 2022 13:30 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
8 | Sirota Daniel | 28. 07. 2022 03:26 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
9 | Verbovský Martin | 26. 07. 2022 09:05 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 70 | ||||
10 | Žembery Martin | 28. 07. 2022 08:26 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 131 |