' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110065 - TK DRANaM Košice
Názov turnaja:DRANAM CUP 2022
Miesto konania (adresa dvorcov):Vysokoškolská 4, 04001 Košice
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Dragun Anton (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kurpas Martin (C)   
Termín od:05.03.2022 Termín do:08.03.2022
Kontakt:Anton Dragun
Kontakt tel.:byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232,
Kontakt e-mail:anton.dragun@dranam.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 03. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-04.03.2022 10:00TK DRANaM Košice
mladšie žiačky3216-04.03.2022 10:00TK DRANaM Košice

Poznámky:

rozpisspráva, vyhodnotenie CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR:Dragun Anton, ZVR: Kurpas Martin

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matúš Mihók 
   06.03.2022 13:00
2. BYE 
 
3. Kristián Mihók 
   06.03.2022 13:00
4. BYE 
 
5. Anton Talama 
   06.03.2022 10:00
6. Michal Gallo 
 
7. (5-8)Alexander Friedmann 
   06.03.2022 13:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Filip Reynolds 
   06.03.2022 14:15
10. BYE 
 
11. Minh Tiep Nguyen Huu 
   06.03.2022 10:00
12. Maximilian Kimak 
 
13. Adam Kunovjánek 
   06.03.2022 11:00
14. Tomáš Kazimír 
 
15. BYE 
   06.03.2022 14:15
16. (5-8)Samuel Mišík 
 
17. BYE 
   06.03.2022 15:30
18. (5-8)Sebastián Janda 
 
19. Sebastián Čan 
   06.03.2022 11:00
20. Samuel Šesták 
 
21. Leonard Pagurko 
   06.03.2022 12:00
22. Samuel Saluga 
 
23. BYE 
   06.03.2022 15:30
24. (3-4)Boris Töviš 
 
25. BYE 
   06.03.2022 16:45
26. (5-8)Dominik Štofan 
 
27. Samuel Naď 
   06.03.2022 12:00
28. Adam Lichvár 
 
29. BYE 
   06.03.2022 16:45
30. Nathanael Hatok 
 
31. BYE 
   06.03.2022 16:45
32. (2)Hugo Mužík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Janoško M.  Töviš B. 
   05.03.2022
2. BYE 
 
3. Kunovjánek A.  Naď S. 
   05.03.2022
4. Gallo M.  Mišík S. 
 
5. Janda S.  Talama A. 
   05.03.2022
6. Šesták S.  Štofan D. 
 
7. Nguyen Huu M.  Kimak M. 
   05.03.2022
8. (2)Saluga S.  Mužík H. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Mihók Matúš31.10.20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 26
2 Mužík Hugo31.10.20222010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 29
3 Reynolds Filip31.10.20222010M-chTK Žilina 31
4 Töviš Boris31.10.20222010M-chTenis Komplex Košice 41
5 Friedmann Alexander31.10.20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 92
6 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
7 Nguyen Huu Minh Tiep31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
8 Gallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava  
9 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce  
10 Mišík Samuel31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
11 Kunovjánek Adam31.10.20232011M-chTK DRANaM Košice  
12 Čan Sebastián31.10.20232011M-chTK Petržalka  
13 Saluga Samuel31.10.20222012De-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
14USPHatok Nathanael31.10.20222012De-chTenisová akadémia Prešov  
15 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
16 Mihók Kristián31.10.20222012De-chMŠK Poprad-Tatry  
17 Kimak Maximilian31.10.20222012De-chTJT Michalovce  
18 Kazimír Tomáš31.10.20222012De-chTenis Komplex Košice  
19 Lichvár Adam31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
20USPŠesták Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
21USPPagurko Leonard31.10.20232011M-chTK Tatran 2007 Prešov  
22USPTalama Anton31.10.20222010M-chTJT Michalovce  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Janoško Martin06. 03. 20222010M-chTenis Komplex Košice 33
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus02. 03. 2022 18:352010M-chTJ Sokol Prešov 6
2Dorko Ján02. 03. 2022 11:092011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
3Friedmann Leonard02. 03. 2022 19:532010M-chMŠK Poprad-Tatry 46
4Hradický Tomáš26. 02. 2022 11:572011M-chTK Mladosť Košice  
5Hrbka Chlopčík Jacob02. 03. 2022 18:042011M-chTenisová akadémia Prešov  
6Kočiš Martin02. 03. 2022 20:382012De-chTK Slovan Bratislava  
7Korim Samuel03. 03. 2022 20:282011M-chTK Mladosť Košice  
8Lisko Pavol02. 03. 2022 12:182010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
9Lukáč Richard02. 03. 2022 09:102011M-chMŠK Poprad-Tatry  
10Paluga Richard25. 02. 2022 13:582011M-chTK Žilina  
11Šteiner Šimon02. 03. 2022 20:222012De-chTK Mladosť Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk