www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  karta trénera  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110070 - TJT Michalovce
Názov turnaja:GMI MICHALOVCE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):P.O.Hviezdoslava 1 Michalovce
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:12.02.2022 Termín do:15.02.2022
Kontakt:Miroslav Janda
Kontakt tel.:dv. - 0915917303, mobil - 0905981935,
Kontakt e-mail:mirojanda65@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 02. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-11.02.2022 12:00V mieste konania
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus18.12. 20212010M-chTJ Sokol Prešov 6
2Adamča Martin30.12. 20212012De-chTK ESO Piešťany  
3Bariak Jakub Emil13.12. 20212010M-chTK Baník Prievidza 24
4Bartovic Artur28.12. 20212010M-chTK Kúpele Piešťany 5
5Čellár Martin15.12. 20212011M-chŠport Park Lúčky  
6Černák Mathias09.01. 20222010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
7Čierny Filip29.12. 20212010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
8Gallo Michal13.12. 20212011M-ch1.TK Rožňava  
9Gramblička Adam15.12. 20212010M-chTK Slovan Bratislava 8
10Hrbka Chlopčík Jacob16.01. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov  
11Janda Sebastián10.01. 20222011M-chTJT Michalovce  
12Janoško Martin29.12. 20212010M-chTenis Komplex Košice 33
13Kazárik Martin10.01. 20222011M-chTC EMPIRE Trnava  
14Kimak Maximilian12.01. 20222012De-chTJT Michalovce  
15Kočiš Martin21.12. 20212012De-chTK Slovan Bratislava  
16Konopka Marek13.01. 20222010M-chTK HSC Piešťany 16
17Kováčik Juraj22.12. 20212010M-chTK Slávia STU Bratislava 2
18Križan Richard15.01. 20222010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 1
19Krnáč Lukas29.12. 20212010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 4
20Lörinčík Max28.12. 20212011M-chTK Petržalka  
21Lukča Matúš11.01. 20222011M-chTJ Sokol Prešov  
22Maruščák Tomáš30.12. 20212010M-chTK Mladosť Košice 3
23Naď Samuel13.01. 20222011M-chTK Mladosť Košice  
24Nguyen Huu Minh Tiep15.01. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov  
25Pagáč Lukáš01.01. 20222010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
26Paluga Richard12.01. 20222011M-chTK Žilina  
27Papuščák Matúš30.12. 20212010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 12
28Šesták Samuel10.01. 20222011M-chTK Mladosť Košice  
29Šimunič Martin22.12. 20212010M-chTC Stupava 7
30Siqueira Lukas06.01. 20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 14
31Sirota Daniel02.01. 20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
32Štofan Dominik08.01. 20222011M-chTK Mladosť Košice  
33Suchánek Adam17.01. 20222011M-chTK Slávia STU Bratislava  
34Taha Adam06.01. 20222011M-chTK Slávia STU Bratislava  
35Talama Anton14.01. 20222010M-chTJT Michalovce  
36Töviš Boris14.12. 20212010M-chTenis Komplex Košice 41
37Urbánoš Alex12.12. 20212011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
38Vrana Erik03.01. 20222010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk