' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110070 - TJT Michalovce
Názov turnaja:GMI MICHALOVCE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):P.O.Hviezdoslava 1 Michalovce
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Janda Miroslav (C)   
Termín od:12.02.2022 Termín do:15.02.2022
Kontakt:Miroslav Janda
Kontakt tel.:dv. - 0915917303, mobil - 0905981935,
Kontakt e-mail:mirojanda65@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 02. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-11.02.2022 12:00V mieste konania

Poznámky:

Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Juraj Kováčik 
   12.02.2022 14:30
2. BYE 
 
3. Adam Taha 
   12.02.2022 08:30
4. Anton Talama 
 
5. Adam Kunovjánek 
   12.02.2022 08:30
6. Martin Janoško 
 
7. Maximilian Kimak 
   12.02.2022 09:30
8. (5-8)Pavol Lisko 
 
9. (3-4)Martin Šimunič 
   12.02.2022 16:00
10. BYE 
 
11. Martin Kočiš 
   12.02.2022 09:30
12. Minh Tiep Nguyen Huu 
 
13. Sebastián Janda 
   12.02.2022 10:30
14. Martin Adamča 
 
15. BYE 
   12.02.2022 16:00
16. (5-8)Marek Konopka 
 
17. BYE 
   12.02.2022 17:30
18. (5-8)Lukas Siqueira 
 
19. Dominik Štofan 
   12.02.2022 10:30
20. Martin Kazárik 
 
21. Max Lörinčík 
   12.02.2022 12:00
22. Michal Gallo 
 
23. BYE 
   12.02.2022 17:30
24. (3-4)Artur Bartovic 
 
25. (5-8)Matúš Papuščák 
   12.02.2022 12:00
26. Ján Dorko 
 
27. Samuel Mišík 
   12.02.2022 13:30
28. Boris Töviš 
 
29. Richard Paluga 
   12.02.2022 13:30
30. Samuel Naď 
 
31. BYE 
   12.02.2022 19:00
32. (2)Tomáš Maruščák 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Maruščák T.  Bartovic A. 
   12.02.2022
2. BYE 
 
3. Mišík S.  Kimak M. 
   12.02.2022
4. Kováčik J.  Lörinčík M. 
 
5. (3-4)Töviš B.  Janoško M. 
   12.02.2022
6. BYE 
 
7. Adamča M.  Taha A. 
   12.02.2022
8. Nguyen Huu M.  Talama A. 
 
9. Janda S.  Naď S. 
   12.02.2022
10. Štofan D.  Gallo M. 
 
11. BYE 
   12.02.2022
12. (3-4)Lisko P.  Konopka M. 
 
13. Kočiš M.  Papuščák M. 
   12.02.2022
14. Kazárik M.  Paluga R. 
 
15. BYE 
   12.02.2022
16. (2)Siqueira L.  Šimunič M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kováčik Juraj31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 2
2 Maruščák Tomáš31.10.20222010M-chTK Mladosť Košice 3
3 Bartovic Artur31.10.20222010M-chTK Kúpele Piešťany 5
4 Šimunič Martin31.10.20222010M-chTC Stupava 7
5 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
6 Papuščák Matúš31.10.20222010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 12
7 Siqueira Lukas31.10.20222010M-chTK Slávia STU Bratislava 14
8 Konopka Marek31.10.20222010M-chTK HSC Piešťany 16
9 Janoško Martin31.10.20222010M-chTenis Komplex Košice 33
10 Töviš Boris31.10.20242010M-chTenis Komplex Košice 41
11 Lörinčík Max31.10.20232011M-chTK Petržalka  
12 Kazárik Martin31.10.20232011M-chTC EMPIRE Trnava  
13 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
14 Taha Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
16 Mišík Samuel31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
17 Nguyen Huu Minh Tiep31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
18STZKunovjánek Adam31.10.20232011M-chTK DRANaM Košice  
19 Janda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce  
20USPGallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava  
21USPNaď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
22USPDorko Ján31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
23 Adamča Martin31.10.20222012De-chTK ESO Piešťany  
24 Kočiš Martin31.10.20222012De-chTK Slovan Bratislava  
25STZKimak Maximilian31.10.20222012De-chTJT Michalovce  
26USPTalama Anton31.10.20222010M-chTJT Michalovce  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adam Marcus08. 02. 2022 22:512010M-chTJ Sokol Prešov 6
2Bariak Jakub Emil22. 01. 2022 21:172010M-chTK Baník Prievidza 24
3Čan Sebastián10. 02. 2022 08:112011M-chTK Petržalka  
4Čellár Martin07. 02. 2022 08:102011M-chŠport Park Lúčky  
5Černák Mathias08. 02. 2022 13:422010M-chTenisový klub Dúbravka BA 18
6Čierny Filip09. 02. 2022 19:512010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 22
7Gál Milan09. 02. 2022 17:032011M-chTK Petržalka  
8Gramblička Adam11. 02. 2022 11:532010M-chTK Slovan Bratislava 8
9Hradický Tomáš07. 02. 2022 22:142011M-chTK Mladosť Košice  
10Hrbka Chlopčík Jacob08. 02. 2022 10:262011M-chTenisová akadémia Prešov  
11Ježek Samuel08. 02. 2022 09:542010M-chTK Petržalka 67
12Križan Richard08. 02. 2022 10:562010M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 1
13Krnáč Lukas30. 01. 2022 14:372010M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 4
14Lukča Matúš08. 02. 2022 15:192011M-chTJ Sokol Prešov  
15Malinka Igor01. 02. 2022 08:112012De-chTC Topoľčany  
16Mészáros Patrik10. 02. 2022 08:052011M-chTenis team Nové Zámky  
17Pagáč Lukáš07. 02. 2022 13:122010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
18Pavlysh Oleh08. 02. 2022 14:292010M-chTK Kúpele Piešťany 13
19Šesták Samuel06. 02. 2022 14:372011M-chTK Mladosť Košice  
20Sirota Daniel06. 02. 2022 19:572010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
21Suchánek Adam10. 02. 2022 08:022011M-chTK Slávia STU Bratislava  
22Urbánoš Alex02. 02. 2022 15:232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23Vrana Erik09. 02. 2022 09:172010M-chTC BASELINE Banská Bystrica 9


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk