' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  karta trénera  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves
Názov turnaja:IGLOV CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Jánskeho 1, Sp.Nova Ves
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ogurčáková Martina (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Hrebík Dušan (B)   
Termín od:22.01.2022 Termín do:24.01.2022
Kontakt:Dušan Hrebík
Kontakt tel.:mobil - 0949089743,
Kontakt e-mail:ogurecka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 01. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-21.01.2022 11:00Jánskeho 1
mladšie žiačky2412-21.01.2022 11:00Jánskeho 1

Poznámky:

Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
 rozpis

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Marcus Adam 
   22.01.2022 16:00
2. BYE 
 
3. Jacob Hrbka Chlopčík 
   22.01.2022 13:00
4. Samuel Saluga 
 
5. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   22.01.2022 13:00
6. Tomáš Hradický 
 
7. (5-8)Martin Janoško 
   22.01.2022 16:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Matúš Mihók 
   22.01.2022 16:00
10. BYE 
 
11. Nicolas Hodoši 
   22.01.2022 14:00
12. Dominik Štofan 
 
13. Ján Dorko 
   22.01.2022 14:00
14. Sebastián Janda 
 
15. BYE 
   22.01.2022 17:00
16. (5-8)Alexander Friedmann 
 
17. BYE 
   22.01.2022 17:00
18. (5-8)Hugo Mužík 
 
19. Adam Lichvár 
   22.01.2022 14:00
20. Kristián Mihók 
 
21. Nathanael Hatok 
   22.01.2022 15:00
22. Minh Tiep Nguyen Huu 
 
23. BYE 
   22.01.2022 17:00
24. (3-4)Daniel Sirota 
 
25. BYE 
   22.01.2022 18:00
26. (5-8)Leonard Friedmann 
 
27. Martin Čellár 
   22.01.2022 15:00
28. Tomáš Kazimír 
 
29. Samuel Naď 
   22.01.2022 15:00
30. Samuel Mišík 
 
31. BYE 
   22.01.2022 18:00
32. (2)Pavol Lisko 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Adam M.  Janoško M. 
   22.01.2022
2. BYE 
 
3. Saluga S.  Mužík H. 
   22.01.2022
4. Janda S.  Naď S. 
 
5. Štofan D.  Nguyen Huu M. 
   22.01.2022
6. Mišík S.  Dorko J. 
 
7. BYE 
   22.01.2022
8. (2)Čellár M.  Lisko P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Adam Marcus31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov 6
2 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
3 Mihók Matúš31.10.20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 26
4 Sirota Daniel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
5 Mužík Hugo31.10.20222010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 29
6 Janoško Martin31.10.20222010M-chTenis Komplex Košice 33
7 Friedmann Leonard31.10.20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 46
8 Friedmann Alexander31.10.20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 92
9 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky  
10 Mišík Samuel31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
11 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
12USPJanda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce  
13USPNguyen Huu Minh Tiep31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
14 Hradický Tomáš31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
15 Dorko Ján31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
16 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
17 Hrbka Chlopčík Jacob31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
18USPLichvár Adam31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
19USPHodoši Nicolas31.10.20232010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
20 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20222011M-chSlovenský tenisový zväz  
21USPSaluga Samuel31.10.20222012De-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
22USPMihók Kristián31.10.20222012De-chMŠK Poprad-Tatry  
23 Kazimír Tomáš31.10.20222012De-chTenis Komplex Košice  
24 Hatok Nathanael31.10.20222012De-chTenisová akadémia Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gallo Michal19. 01. 2022 20:102011M-ch1.TK Rožňava  
2Kimak Maximilian19. 01. 2022 21:422012De-chTJT Michalovce  
3Lukáč Richard19. 01. 2022 21:142011M-chMŠK Poprad-Tatry  
4Lukča Matúš19. 01. 2022 22:222011M-chTJ Sokol Prešov  
5Pagáč Lukáš17. 01. 2022 10:052010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
6Paluga Richard19. 01. 2022 17:452011M-chTK Žilina  
7Pollák Richard17. 01. 2022 15:462010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 35
8Šesták Samuel22. 01. 2022 07:462011M-chTK Mladosť Košice  
9Töviš Boris17. 01. 2022 07:432010M-chTenis Komplex Košice 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk