www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  karta trénera  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2022

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves
Názov turnaja:IGLOV CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Jánskeho 1, Sp.Nova Ves
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Ogurčáková Martina (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Hrebík Dušan (B)   
Termín od:22.01.2022 Termín do:24.01.2022
Kontakt:Dušan Hrebík
Kontakt tel.:mobil - 0949089743,
Kontakt e-mail:ogurecka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 01. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-21.01.2022 11:00Jánskeho 1
mladšie žiačky2412-21.01.2022 11:00Jánskeho 1

Poznámky:

Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
 rozpis

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Adam Marcus31.10.20222010M-chTJ Sokol Prešov 6
2 Lisko Pavol31.10.20222010M-chTK Kysucké Nové Mesto 10
3 Mihók Matúš31.10.20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 26
4 Sirota Daniel31.10.20222010M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 28
5 Mužík Hugo31.10.20222010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 29
6 Janoško Martin31.10.20222010M-chTenis Komplex Košice 33
7 Friedmann Leonard31.10.20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 46
8 Friedmann Alexander31.10.20222010M-chMŠK Poprad-Tatry 92
9 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina  
10 Gallo Michal31.10.20232011M-ch1.TK Rožňava  
11 Hradický Tomáš31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
12 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky  
13 Mišík Samuel31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
14 Dorko Ján31.10.20232011M-chTK Profitennis Academy Prešov  
15 Štofan Dominik31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
16 Lukáč Richard31.10.20232011M-chMŠK Poprad-Tatry  
17 Naď Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
18 Šesták Samuel31.10.20232011M-chTK Mladosť Košice  
19USPLukča Matúš31.10.20232011M-chTJ Sokol Prešov  
20USPSaluga Samuel31.10.20222012De-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
21USPJanda Sebastián31.10.20232011M-chTJT Michalovce  
22USPMihók Kristián31.10.20222012De-chMŠK Poprad-Tatry  
23USPNguyen Huu Minh Tiep31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
24USPLichvár Adam31.10.20232011M-chTenisová akadémia Prešov  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kimak Maximilian12. 01. 20222012De-chTJT Michalovce  
2Kazimír Tomáš14. 01. 20222012De-chTenis Komplex Košice  
3Hatok Nathanael15. 01. 20222012De-chTenisová akadémia Prešov  
4Hrbka Chlopčík Jacob16. 01. 20222011M-chTenisová akadémia Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Pagáč Lukáš17. 01. 2022 10:052010M-chMatchPoint Tennis Club Púchov 11
2Pollák Richard17. 01. 2022 15:462010M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 35
3Töviš Boris17. 01. 2022 07:432010M-chTenis Komplex Košice 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk